2733
2739
عنوان

عذاب وجدان داره میترکونه منو

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 99 پست

خیلی حرصم میاد چقدر زحمت کشیدم تا پرستاری قبول شم اونوقت نزاشتن برم .تباهم کردن ولی خدا دیگه معجزه نمیکنه برا من .اینهمه کتک و فوش حقارت بخاطر چی .عینا قبول دارم مشکل روانی دارم ولی کاری از دستم نمیاد برا خاطر این بیچاره انجام بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناخواسته حامله شدم میخواستم بندازمش شوهرم ازم شکایت کرده بود قهر میکردم خونه بابام منو مینداخت بیرون میگفت شوهرت صلاح دارته هرچی میگه بگو چشم اونم انگار اصلا وجدان نداره چجوری دارم زیر دستو پاش له میشم

2731

استارتر ایکاش تو همون پست اول,  یکم شرایط زندگیتو توضیح میدادی و بعدشم میگفتی که واقعا قصدت خفه کردنش نبوده,  اگرچه اون طفلک کلی دست و پا زده 

شرایطت واقعا سخته,  تو هم خیلی کم سنی,  ولی اینجور که تو تاپیک رو شروع کردی هممون داغون شدیم 

همین الان دست و صورتت رو بشور,  چندتا صلوات بفرس,  بچه رو بغل کن و حسسسابی قربون صدقه ش برو . 

در اولین فرصت حتما با یه مشاور صحبت کن,  نی نی سایت مشاور تلفنی رایگان داره دقیقا شماره شو نمیدونم. 

یادت باشه قرار نیست تو یه مادر بشی شبیه والدین خودت,  تو قراره جبران کمبود محبتهای خودت رو به بچه ت بکنی 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
2740

عزيزم فعلا كه ب خير گذشته و اتفاق بدي نيفته ب جاي سرزنش كردن خودت پاشو لباس خودت و بچه رو عوض كن بريد بيرون ي هوا بخوريد روحيه ات عوض ميشه،ب شوهرت انقدر فكر نكن كه اعصابت بهم بريزه اصلا فكر كن شوهر نداري و تو ي شهر غريبي عزيزم،با بچه ات خوش باش ،اصلا روزهاي تعطيل ادم تو خونه دلش ميگيره و اعصابش خورد ميشه پاشو برو خونه مادرت،پارك،اصلا تا سر كوچتون بزار حال و هواي خودتو بچه عوض بشه

حرف آخرو همیشه خدا میزنه