2733
2734
عنوان

طرح ولایت دانشجو معلمان

48 بازدید | 3 پست

سلام دوستان کسی میدونه  طرح ولایت برا دانشجو معلمان چیه ؟ کسی تا حالا شرکت کرده ؟ 

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                           مسلط به زبان آلمانی                                                     ich libe deutsch sprachen                                                          عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            

اول ی مصاحبه و ازمون داره 

بعد چهل روز میرین مشهد دوره 

۴ تا کتابم میخونید معرفت شناسی انسان شناسی خداشناسی با یکی دیگه

ماه پیشونی 🌚✨                                                           چقدر مشغولم از من یک منِ بهتر به بار آید 🍃📚
اول ی مصاحبه و ازمون داره  بعد چهل روز میرین مشهد دوره  ۴ تا کتابم میخونید معرفت شناسی ا ...

یعنی تو اون ۴۰ روز اون کتابا رو تدریس میکنن؟ 

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                           مسلط به زبان آلمانی                                                     ich libe deutsch sprachen                                                          عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731