2733
2734
عنوان

عذاب وجدان داره میترکونه منو

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 99 پست
قضاوت ممنوع🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫❌❌❌❌❌❌

عزیزم دستشو کردن تو روغن داغ بچه بیاره؟؟؟؟یه فرشته خدا بهش داره این چنین حقی رو اصلا نداره فضاوت ممنوع چی؟؟درباره یه ادم بالغ خرف نمیزنه

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
شوهرم از من یه دیوانه ساخته نمیدونم باید به کی بگم بچم گناه داره پدر و مادرش ما دوتا روانیم

عزیزم خب چرا شما بچه دار شدی اخه ..از حرف بقیه هم ناراحت نباید بشی چون کارت واااااقعا اشتباه بوده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیم ساعت این طفلی جیغ زد 

نگو تو رو خدا. من وقتی پسرم بچگیش گریه میکرد و کاری از دستم بر نمی اومد و عصبی میشدم خودمم گریه میکردم باهاش

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
2731

احتمالا شما درجاتی از افسردگی و دارین هم تازه زایمان کردین بدنتون ضعیف شده هم بچه خوب اذیتای خودشو داره و مهمتر از همه توجه نکردن همسرتون بهتره هرچه زودتر به روانپزشک مراجعه کنی تا کار دست خودتو و اون طفل معصوم ندادی از کسی خواهش کن روزی یکی دو ساعت به بچه رسیدگی کنه تا یکم استراحت کنی 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
توروخدا مجازی رو برام زهر نکنین واقعا از بی کسی دارم سفره میکنم دردمو 

برو پیش مشاور روانپزشک روانشناس خواهش میکنم نمیدونم راست میگی یا دردغ ولی روح و روانم بهم زدی 

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    

اونی که میگه قضاوت ممنوع,  قبلن هم که گفتم اگه راست میگه که واقعا روانیه,  اگه دروغ هم. میگه بازم روانیه که با اعصاب ما بازی میکنه . فرقش با قاتل حضرت علی اصغر چیه پس؟؟ 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
نه طوری که بزارم بچه خفه شه فقط یه لحظه خواستم صورتشو نبینم سریع برداشتم 

میرفتی تو اتاق،میرفتی تو حموم،،،

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها