2737
2734
عنوان

دوستای صمیمیم بدون اجازه من شوهرم رو امتحان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 22974 بازدید | 217 پست
اینو بفرست برا شوهرش بگو اینو فرستاده واسش  تمااااام خودش میدونه چطوری جرش بده

دقیقا👌

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دوستم طلبکاره میگه  دستم درد نکنه من خواستم حواست رو جمع کنی شوهرت سرو گوشش میجنبه

بهش میگفتی اصن اون به شما هیچ ربطی نداشته توهم برو به خانوادشون بگو که اینکارو کردن بعد هم به خودشون بگو منم خواستم کمک کنم تا شما دیگه سرتون تو ک*ون زندگی بقیه نباشه 

خدایا شکرت 

قصدشون خراب کردن زندگیت بود که کردن حالاشما بخوایی کوتاه بیایی وبداری اونا خوشحالی کنن نمیشه برو ابروشونوببرو بگو زندگی منونمیتونین هیچ جوری خراب کنین بگوخودم ازچتاتون خبرداشتم شوهرم ازاول همه چی رونشونم داده بود 

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
چاره ایی ندارم  عیر از شوهرم کسی رو ندارم

بقیه اسکرین چتاشون کو؟؟؟

تا کجا پیش رفتن؟؟؟ آخرش چی شد؟؟؟ قرار گذاشتن؟؟؟

چقدر عکسش چندش بود بی شرف

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2740
همین عکسشو بردار ببر درخونشون به خانوادش بگو دخترتون پاشو از گلیمش درازتر کرده و... بهش بگو دوستیمون ...

چند تا عکس فرستاده با مدل های مختلف من فقط دوتاش رو دیدم 

دیشب شوهر دختره زده بودش به من زنگ زدداد میزد پدر شوهرت رو در میارم با زن من چت کرده 

گفتم اگر غیرت داری در بیار 

حتی بی عیرت یه زنگم به شوهرمن نزد با اونکه شمارش رو داره

عزیزم تو که نمیخوای کاری کنی پس چرا تاپیک زدی ما رو حرص بدی😔😔😔😔

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

شوهرم میگه اونا تحریکش کردن ... خوب هر اسب رو انگول کنن رم میکنه... حداقل یه شیحه میکشه...

بلا نسبت

همین عکسشو بردار ببر درخونشون به خانوادش بگو دخترتون پاشو از گلیمش درازتر کرده و... بهش بگو دوستیمون ...

به خدا بچست 19 سالشه چند روز پیش عروسیش بود قبل محرم 

مادرم نداره

دلم سوخت چقدر ژله و کرم کارامل درست کردم برا تو یخچالش

چقدر کمکشکردم برا خرید جهیزیه گفتم ثواب داره دستشون خالیه

شوهرم میگه اونا تحریکش کردن ... خوب هر اسب رو انگول کنن رم میکنه... حداقل یه شیحه میکشه... بلا نسبت

خب باید یه فرقی با مرد و اسب باشه دیگه مردکه حیوون نیس انگولکش کنن شیحه بکشه مخ ندارن بعضیاشون

2706