2733
2739
عنوان

دوستای صمیمیم بدون اجازه من شوهرم رو امتحان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 22971 بازدید | 217 پست
مگه قبلا شوهرت دوستات ندیده بوده ک با عکس متوجه نشده دوست شماس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با این جور ارایش نه 

فسم میخوره میگه من شقایق رو به چشم بچم میبینم 

اصلا متوجه نشدم شقایقه 

میگه من فکر کردم دوستام سرکارم گذاشتن

خب باید یه فرقی با مرد و اسب باشه دیگه مردکه حیوون نیس انگولکش کنن شیحه بکشه مخ ندارن بعضیاشون

اگه غریبه بود یه چیزی تف تو صورتش مینداخت و میرفت

اما الان شوهرشه باید دلشو گرم کنیم

هرکار کنه تف سربالاست😞

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت بهت گفت جریان رو؟یا تو ازش پرسیدی؟🙄

من پرسیدم 

اگر شوهرم میگفت که انقدر غصه نمیخوردم میفمیدم واقعا کنجکاوه ببینه کیه 

همین که ازم پنهان کرد موضوع رو اتیش گرفتم

بقیه اسکرین چتاشون کو؟؟؟ تا کجا پیش رفتن؟؟؟ آخرش چی شد؟؟؟ قرار گذاشتن؟؟؟ چقدر عکسش چندش بود بی شرف

شوهرم که کلا پاک کرده 

این چند تا رو هم دوستای خیر خواهم فرستادن 

همشون رو کامل ندارم

گفتم به چه حقی همچین عکسی فرستادی برا شوهر من 

2728
استارترچقد یخی  همین قدرساده بودی دوستای خودتم اینجوری دورت زدن یکم گرگ باش جدی باش بااطرافیان ...

نمیدونم چی بنویسم 

اون که سنش بیشتره به تازه عروسه گفته چی بنویسه 

هر چی هست زیر سر اون سن بالاهست 

ولی انقدر بی حیا هست که از هیچی نمیترسه 

درد و دل  دلم گرفته  دارم گریه میکنم و مینوبسم

عزیزم🙁🙁

اتفاقیه که افتاده🙁

سعی کن همسرت رو ببخشی،با اون دوستات هم که مشخصه باید قطع رابطه کنی

ببخش اما فراموش نکن،اینم برات یه درس شد که الکی به هرکسی اعتماد نکنی🙁

شوهرم میگه اونا تحریکش کردن ... خوب هر اسب رو انگول کنن رم میکنه... حداقل یه شیحه میکشه... بلا نسبت

راست میگه 

شوهر منم حصرت یوسف که نیست 

نمیخوام بگم شوهرم بی تقصیره 

ولی اگر اونا کرم نمیریختن شوهر من اصلا کاریشون نداشت 

2738
مثلا خواستم در حقم محبت کنن صدام کردن گفتن ما نگران زندگیتیم  شوهرت رو ازمایش کردیم

دروغ میگن دلیل نداشتن برا اینکار قصدشون خراب کردن زندگیته

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

اون دوست سن بالا تون هم زندگی تورو خراب هم زندگی اوت تازه عروسو من اگه جای تو بودم با شوهر دوستم میرفتم حساب اون زنیکه عقده ای رو میرسیدم

کاش یاد میگرفتم دستم فقط روی زانوی خودم باشد
اون دوست سن بالا تون هم زندگی تورو خراب هم زندگی اوت تازه عروسو من اگه جای تو بودم با شوهر دوستم میر ...

ادمیه که از چیزی نمیترسه 

چیزی برای از دست دادن نداره

حتی جواب پیامک منم نداد 

راست میگه  شوهر منم حصرت یوسف که نیست  نمیخوام بگم شوهرم بی تقصیره  ولی اگر اونا ک ...

آفرین

مردا نیاز به مراقبت دارن نه امتحان

اونم اینجوری ... تحریک کننده

به چه جرعتی اینکارو کردن؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
ادمیه که از چیزی نمیترسه  چیزی برای از دست دادن نداره حتی جواب پیامک منم نداد

نده پیام حضوری  تهدیدش کن به خانواده اش بگو زنیکه عوضی از اون دختر بدبخت ساده استفاده کرده اونو انداخته جلو که کسی چیزی بهش نگه وزندگی توروهم خراب کنه هم اون بد بخت تازه عروس رو چه طور با همچین ادم آشغالی تا حالا دوست بودی 

کاش یاد میگرفتم دستم فقط روی زانوی خودم باشد