2733
2739
عنوان

دوستای صمیمیم بدون اجازه من شوهرم رو امتحان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 22974 بازدید | 217 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم طلبکاره میگه  دستم درد نکنه من خواستم حواست رو جمع کنی شوهرت سرو گوشش میجنبه

مدیونی اگ این لطفی گ درحق تو کردنو جبران نکنی

تو بدهکاری وظیفته شوهر اون  خانوم اگاه کنی مواظب زنش باشه

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
2731
اره شوهر نازه عروسه فهمیده  اون یکی حدودا 40 سالشه شوهرش مرده  اون از هیچی نمیترسه شوهرم ...

برادر پدر ک داره

خیلی ساده ای من میرم‌ازاین‌تایپک

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
بگو ببخشید من اشتباه فهمیدم شما خیلی لطف کردی عکستو با لبای قرمززز فرستادی برا شوهر من😒😒😒😒تازه ا ...

سلام شقایقم مرضیه جان من بی تغصیرم الانم توبیمارستانم به این شب عزیزقسم

2740
اره شوهر نازه عروسه فهمیده  اون یکی حدودا 40 سالشه شوهرش مرده  اون از هیچی نمیترسه شوهرم ...

مردا همه شون همین جوری ان ناراحت نکن خودت رو . دیگه با کسی هم سمیمی نشو

یه صلوات برای سلامتی همه مامانای گل بفرستید و مامان منم مهمون کنید  
مثلا خواستم در حقم محبت کنن صدام کردن گفتن ما نگران زندگیتیم  شوهرت رو ازمایش کردیم

بگو پس منم میخام در حق شوهرت محبت کنم و بگم چه زنی داره همچینین در حق خانواده اون دوستت.

منم میخام بهشون محبت کنم ک زن و دخترشون خوب بشناسن

اين لب قرمزي رو ك فقط بايد ب حسابش رسيد

عکساشون کجاست؟؟؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2706