2733
2734
عنوان

دوستای صمیمیم بدون اجازه من شوهرم رو امتحان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 22974 بازدید | 217 پست
مثلا خواستم در حقم محبت کنن صدام کردن گفتن ما نگران زندگیتیم  شوهرت رو ازمایش کردیم

بگو غلط کردین.ترسیدن تو بفهمی خودشون زودتر بهت گفتن.اصلا باور نکن حرفشونو

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا خواستم در حقم محبت کنن صدام کردن گفتن ما نگران زندگیتیم  شوهرت رو ازمایش کردیم

گه خووووردن دروغگوها حتمااا خودشون میخارن واین امتحان نبوده شاید واقعا خواستن باهاش دوستی کنن کوتاه نیا کاری کن شوهرش پدرشو دربیاره

2731
دوستم طلبکاره میگه  دستم درد نکنه من خواستم حواست رو جمع کنی شوهرت سرو گوشش میجنبه

بگو ببخشید من اشتباه فهمیدم شما خیلی لطف کردی عکستو با لبای قرمززز فرستادی برا شوهر من😒😒😒😒تازه اگه فور میکنه کاره خوبی کرده پس چرا گفته حلالم کن؟؟؟؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
به نظرمنم اصلا کوتاه نیاچون زندگیتوخراب کردن الان بخاطرکارشون اعتمادتونسبت به شوهرت ازدست دادی واین ...

چی کنم 

برم ابروریزی کنم ابروی خودم میره 

من هیچکس رو ندارم به غیر شوهرم 

تنهای تنها میشم 

دوستم طلبکاره میگه  دستم درد نکنه من خواستم حواست رو جمع کنی شوهرت سرو گوشش میجنبه

میگفتی اگه نگرانم بودین عکس خودتونو براش نمیفرستادین ...اگه به خودت میگفتن وقبول میکردی یه چیزی 

حرفت درسته اما اینجوری خوششون میاد دو روز دیگه میزن میچسبن به یکی دیگه بخاد امتحانش کنه یه زندگی دیگ ...

نمیدونم عزیزم ولی اینجوری با یه حماقت چندتا زندگی و حرمت ازهم میپاشه. شکر خدا همسر ایشون خبطی نکرده و اینجور وقتها آقایون فقط کنجکاون بفهمن طرف کیه و از سمت کی اومده سراغشون؟ چون دوره زمونه تصادفی یه شماره گرفتن و دوست شدن خیلی وقته گذشته و هیچکی احمق نیست باور کنه طرف یهو سر و کله اش پیدا شده و گیر داده بهش

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

وای وای خیلی پررو تشریف دارن.بگوآخه به شماهاچه ربطی داره

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 

بیخودکردن غلط زیادی کردن بی اجازت امتحان میکنن

بگو همین امتحان کردنتون همین الانشم زندگیمو خراب کرد

دل وجرات شوهرمو واکرد 

بعضی وقتا باید حرف قدیمی ها رو اب طلا گرفت من وقتی ازدواج کردم مامانم گفت ببین خیلی ها با اوردن یا رابطه با دوست و فامیل زندگی شون بهم خورده حتی با کسایی هم که شوهر دارن سمیمی نشو 

حتی خواهرت

یه صلوات برای سلامتی همه مامانای گل بفرستید و مامان منم مهمون کنید  
میگفتی اگه نگرانم بودین عکس خودتونو براش نمیفرستادین ...اگه به خودت میگفتن وقبول میکردی یه چیزی  ...

اصلا تلفن هاشون رو جواب نمیدن دیگه 

زندگی منو به گند کشیدن

منی که مثل چشمام به شوهذم اعتماد داشتم

2706