2733
2734
عنوان

دوستای صمیمیم بدون اجازه من شوهرم رو امتحان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 22979 بازدید | 217 پست
اصلا تلفن هاشون رو جواب نمیدن دیگه  زندگی منو به گند کشیدن منی که مثل چشمام به شوهذم اعتماد د ...

برو در خونه شون که دیگه هوس نکن عکس رو هم نشون شوهرش بده

یه صلوات برای سلامتی همه مامانای گل بفرستید و مامان منم مهمون کنید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا خواستم در حقم محبت کنن صدام کردن گفتن ما نگران زندگیتیم  شوهرت رو ازمایش کردیم

من جات بودم میگفتم لازم نکرده نگران زندگی من باشین من باید نگران شما باشم ک بدون اجازه با شوهرم چت کردین اصلا شماره شوهرتو از کجا داشتن؟وای چ وحشتناک من باشم واقعا این کار میکنم ابروشون جلو خانوادهاشون میریزم و ب شوهرم گوشزد میکنم البته ب شوهر گوشزد کافی نیس اون نباید جواب میداده ک داده با اون باید ی کار دیگه کرد

2731
دوستم طلبکاره میگه  دستم درد نکنه من خواستم حواست رو جمع کنی شوهرت سرو گوشش میجنبه

بگو منم باید ب شوهرت لطف کنم بگم چ زنی داره .اون مدقع صوهرتوهم حواسشو جمع میکنه چ زن خونه خراب کنی داره بهم میگ دستت درد نکنه  روی هرزه زن منو نشون دادی

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.

ولش کن عزیزم 

شوهرت رو قضاوت نکن

ادم می تونه جهت سرگرمی هم که شده وارد این قضایا بشه هرچند درست نیست.

ولی مطمئن باش دلیل بر دوست نداشتن تو و زندگیتون نیست

اصلا.

هیچکس رو قضاوت نکنین شما در جایگاه شوهرتون نیستین.

هرچند کار اشتباهه ولی جنایت نیست عزیزم

دلت رو صاف کن 

نه به این زودی ولی ببخشش

نفهمیدم چیشد؟شوهر دوستت کتکش زده بردنش بیمارستان؟یعنی شوهرش فهمید؟  اگه اینجوریه که حقشه.بگو و ...

اره شوهر نازه عروسه فهمیده 

اون یکی حدودا 40 سالشه شوهرش مرده 

اون از هیچی نمیترسه شوهرم بهش زنگ زد گذاشت رو پخش 

گفت چرا منو سرکار گذاشتید گفت ما خانوما حسودیم از روی حسادت بعضی وقتا یه کارایی میکنیم 

یعنی علناداره جلوی من به شوهرم میگه حسودی زندگیم رو کرده 

تازه عروسه

همین عکسشو بردار ببر درخونشون به خانوادش بگو دخترتون پاشو از گلیمش درازتر کرده و... بهش بگو دوستیمون تموم شد اینقدر شعور دارم ک نخوام گندی ک ب بار اوردی رو ب شوهرت بگم اما اگر ی بار دیگه اسمت بشنوم چ برسه ب اینک تو زندگی من سرک کشیدی اونوقت همین مدرک و بقیه عکسارو ب شوهرت نشون میدم ک بفهمی با زندگی من چیکا کردی 

وای گلم چرا اعتماد کردی بهشون 

2706