2737
2734

خب یه سری حرفا منطقی بود و قابل درک مثلا سر زده نیاد. 

به بچش در مواقع لزوم تذکر بده. 

به حریم شخصیتون مثل اتاق خواب کشو کمد کابینت یخچال تجاوز نکنه. 

ولی بعضیا یه چیزایی نوشته بودن واقعا آدم از هرچی مهمونی رفتن بیزار میشه.اصلا نمیخوام به این عزیزان بی احترامی کنما دارم نظرمو راجع به ای واکنش ها میگم. شما هم لطفا احترامشونو نگه دارید. 

برای نمونه 

1. خوشم نمیاد خونم برن دستشویی😑😑ببخشیدا 

آدم اینجور مواقع باید بره از خونه بیرون تو پارک نزدیک خونشون و مسجد دستشویی کنه؟ یعنی چی اصن این حرف. 

یکی میگفت میرن دستشویی بو میگیره خب خواهر من دستشویی واسه این کاره دیگه فوقش از اسپری خوشبو کننده و هواکش استفاده کن

2.یه دوستی میگفت دوس ندارم پزیرایی چای و اینا انجام بدم فقط بیان و شام یا ناهارشونو بخورن بعد برن. 

عزیز دلم آدم میره مهمونی پیش کسایی که دوسشون داره تا مدتی رو باهاشون باشه و از باهم بودن لذت ببرن یه چای و میوه ای باهم بخورن حرف بزنن بگن بخندن

اگه بنابر دو ساعت شام خوردن باشه که آدم میره رستوران خب. 

3. عزیزی که میگی بدم میاد پوشک بچشونو بندازن توی سطل دستشویی. اون مهمون بنده خدا تو خونه شما دقیقا پوشک بچشو چیکار کنه که راضی باشی؟ انتظار نداری که چند ساعت بچه به اون کوچیکی رو تو پوشک کثیف نگه داره تا ببره خونه عوض کنه؟ خب چی میشه حالا بندازه شما بعد رفتنش درشو گره بزنید و ببرید بیرون بندازید؟ 

4. یه دوست عزیزی که خیلی حساس بودن و از روبوسی بدشون میومد که من درکشون میکنم خیلیا اینجورین ولی حتی با دست دادن به مهمونا هم مشکل داشت و میگفت از بیرون میان دستشون کثیفه حتی مایل بود ماسک بزنه تا چیزی بهش منتقل نشه

5.یه خانمی هم از مادرشوهرش گله میکرد که توی سینکش گوجه شسته میگفت سینک من نباید خیس باشه همیشه باید خشک باشه. باید توی بالکن با اون شیر بشوره. خب فدات شم همه جای دنیا سینک واسه شست و شوی ظروف و میوه و سبزیجات استفاده میشه آیا این که شما وسواسی تقصیر مهمونه؟ اون بیچاره از کجا بدونه. 

6.و یه عده ای که مینالیدن از بچه های شیطون و انتظار داشتن مادر واکنشی غیر از تذکر نشون بده آخه چرا باید اون بچه توی جمع تحقیر بشه یا کتک بخوره شما از کجا میدونی وقتی از خونتون رفتن اون مادر بچشو تنبیه نمیکنه یا کار اشتباهشو براش توضیح نمیده؟ 

همه اینا به کنار بابا اون بچس باید بچگی کنه شیطنت داره بدو بدو داره نمیشه بیاد تو جمع خشک بزرگترا بشینه و به حرفای نامناسب بزرگترا گوش بده که خب براشون سرگرمی تهیه کنید حتی اگه بچه ندارید یه کتاب داستان یه مدادرنگی و دفتر نقاشی

یه اسباب بازی تو خونتون داشته باشید. 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

دوستان همه اینارو گفتم تا تهش به این نتیجه برسیم

از باهم بودن لذت ببریم انقد بهم سخت نگیریم 

بابا دنیا دو روزه خوش باشید کنار هم 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند صفحه اول رو که خوندم حس کردم نباید برم مهمونی

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2731

من فقط مهمون بیاد خونمون شده چندروزم بمونه اشکال نداره ولی باهام همکاری کنه راضییم✋🏻😁

البته خودمم جایی مهمونی برم همکاری میکنم بهرحال میزبان از آهنم باشه خسته میشه 

کاملا موافقم...یکی میگفت بدم میاد مهمون تو سینک دستشو میشوره خب عزیز داری ظرف تفی رو میشوری اون که بدتره😞

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

نخوندم تاپیکو ولی کاملا درست میگی

یعنی اینا که ای حرفو میزنن همیشه میزبانن؟هیچوقت مهمان نیستن؟😐😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
بعضیادرک نشدنین

کاشکی به آدم بگن تو واقعیت هم به خدا من یه مورد از اینارو راجع به یکی از آشناهام بدونم هرگز پامو تو خونش نمیذارم تا این حد اذیت نشه

دوستان کاش اگه حساسیت دارید تو واقعیت هم به نزدیکانتون بگید یا مراعات کنن یا اصلا نیان اگه انقد اذیت میشید 

مهمون بیاد قدمش رو چشم فقط بچش حرص درار نباشه همین... دختره جاریم حرص دراره خیلیییییییییی یک بهاته هایی میگیره مخم سوت میکشه

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706