2733
2734
عنوان

تاپیک زدن از کدوم کار مهمون بدتون میاد😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3744 بازدید | 143 پست
مو به طور طبیعی میریزه دیگه مگه مال خودشون نمیریزه؟

اینقد حساسن خودشون‌رفتن کوتاهه کردن هم خودش هم دخترش .‌

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
کاملا موافقم...یکی میگفت بدم میاد مهمون تو سینک دستشو میشوره خب عزیز داری ظرف تفی رو میشوری اون که ب ...

منم بدم میاد ولی دلیلم اینه هزارتا کار دارم دستشویی خالیه بعد مردا میان آشپزخونه دست میشورن   حتی بدم میاد خانوما بیان. به خاطر کثیفیش نیست. بدم میاد سینک پره یا با شیر آب کار دارم میان. 

آینده حتما" زیباست.🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب درسته خرج دارن ولي مهمون نميتونه به اين اميد بياد عروسي كه خودش رو خونه كسي بندازه بقيه گناهي نكر ...

صاحب مجلس باید اسکان رو حداقل برای یه روز تأمین کنه. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2731

بانطر شما موافقم ...کل تاپیک باید طلا کرد کاملا مربوط به فرهنگ سازیه...یادش بخیر قدیمه تلفن نبود همش مهمون سر زده میومدن بابام ناراحت نمیشد با جان و دل مهمان نوازی میکرد مثلا مامانم ناهار چهار نفره پخته بود یهو سر زده اومدن  هیچی میداشتن اول مهمون بخوره خودش آخر اگر رسید اگر نرسید هیچی وقتی رفت براخودش چیزی پیدا میکنه میخوره ..قدیما میگفت مهمون حبیب خداست ...اما الان چی میگن دشمن خدا😑اونم بخاطر چی!بخاطر وستیل خونشون خراب نشه, کثیف نشه, زحمت نکشه ,خرج نشه,ای بابا کوچولو کوتاه بیا اینا همش میمونه دنیا باخودتون نمیبرین اخرت 😑توی جمع باش شاد باشین بگین بخندین شکست فداسرتون .خراب کرد فداسرتون ارزش نداره حرض بخورین مریض بشین فوقش جدید میخرید ...همین میگم چرا الان دایی و خاله عمه و عمو رفت و امد نمیکنن!بخاطر فرهنگ غلط جامعه ست میگه زشته بریم شاید پول نداره لقمه نون بخوره😑شاید خوشش نمیاد,زشته مزاحم زوج جوان بشیم,ماهی زنگ میزنیم میگم تورا خدا بیایید دلمون پوسید نمیاد😑میدونی چرا!چون میترسه بیاد باید اونم عوضش دربیاره مارو دعوت کنه بااین گرونی...😑چون نمیاد ماهم رومون نمیشه هی بریم چون ناراحت میشه میگن چه پررو تشریف دارن...خدا کنه این فرهنگ غلط حذف بشه بخدا دلم برای قدیما تنگ شده همه دورهم جمع میشدن میگفتن میخندیدن ...

سرتاسر آفاق دویدی هیچ است ...وآن نیزکه درخانه رمیدی هیچ است...دنیاهیچ و اصل دنیا همه هیچ...ای هیچ برای هیچ برخودتو مپیچ...

خیلی این تاپیک نظر منو جلب کردآخه دقیقا داغ دلمه.

من تهرانم و خانواده هامون شعر دیگه.

آقا میان چند روز، یک هفته، ده روز 😥😥 میمونن دست به سیاه و سفید نمیزنن!!!! چرا آخه؟؟؟ مگه اومدین هتل؟؟؟

خیلی این تاپیک نظر منو جلب کردآخه دقیقا داغ دلمه. من تهرانم و خانواده هامون شعر دیگه. آقا میان چند ...

عزیزم خودت باید ازشون کمک بگیری

مثلا بگو فلانی میای کمکم این کارو کنیم؟ 

فلانی تا من این کارو انجام میدم میشه شما سالاد درست کنی؟ 

وقتی خودشون عقلشون نمیرسه کمک کنن شما ازشون درخواست کنید. 

اگه یه روز میان و میرن اصلا درست نیست توقع کمک از مهمون داشت ولی مهمونی که چند روز میمونه باید درک کنه صاحبخونه خسته میشه یه کمکی هم باید بکنه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
عزیزم خودت باید ازشون کمک بگیری مثلا بگو فلانی میای کمکم این کارو کنیم؟  فلانی تا من این کارو ...

آخه عزیزدلم هرکسی باید خودش بفهمه که وقتی میره جایی چند روز میمونه باید خودشم کمک کنه... انگار اومدن هتل... باور کن پارسال 12 نفر اومدن خونه ما شب هم موندن. خونه ها هم کوچیکه مگه آشپزخونه ها چقدره که من بخوام بزارم ظرفها رو فردا بشورم. قشنگ نشستن تکونم نخوردن که دفعه اول اومدن خونه ما ونباید کار کنن. باور کن یکی از بدترین روزای زندگیم بود. ساعت 5 عصر خبر دادن میخوایم بیایم تهران. برای اولین بار. میخواستم الویه ساده درست کنم چون میدونستم احتمالا دیروقت میرسن، مادر همسرم ز زدن گفتن نه دفعه اول میان باید دو مدل غذا درست کنی! روز اول پریودم هم بود. شبش ساعت 3 خوابیدم و از کمردرد و دلدرد فقط دوتا قرص خوابیدم که خوابم ببره...

همچین موقع هایی چه یه روز چه چند روز باید کمک کنن. من خودم جایی میرم محال ممکنه بشینم که میزبان همه کارهارو بکنه.

آخه عزیزدلم هرکسی باید خودش بفهمه که وقتی میره جایی چند روز میمونه باید خودشم کمک کنه... انگار اومدن ...

ماهم هرجا میریم کمک میکنیم عزیزم میدونم چی میگی ولی کسی که نمیفهمه باید بهش تذکر داد. 

من جات بودم یا غذا از بیرون میگرفتم یا به مادرشوهر میگفتم ببخشید من روز اول پریودمه حالم خوب نیست اگه ممکنه شما بیا یه چیزی درست کن اگه فک میکنی زشته😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@