2737
2734
سلام  فقط پارسال نبوده  جفتک پرونی خانوادش و خودش تو چندسفر دیگه هم اینجور شده خودش پیش ...

اطرافیانت رو اونجور که هستن بپذیر و خیییلی با سیاست و با زبون نرمشون کن ، هر مردی اگه ذره ای حس کنه که زنش خودشو بالاتر بدونه هر کاری واسه درآوردن حرص اون زن انجام میده چه برسه به زبون آوردن این حرفا ،به قول اون دوستمون مشکل خود برتر بینی داری و این باعث شده نتونی قبول کنی که تو هم مشکل داری....

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
عزیزجان میشینی موشکافی همه چیز رو رو هم تلنبار می کنی نمی دونی تو اکثر زندگیها از این خبرا هست برو ...

خانمی شما ممکن درست بگی و ازین دست مردها باشه

اما بحث من اینه مقصر شوهرمه، اما یه عده هربار میان تو تاپیکام و انواع صفات بد رو به من نسبت میدن و میگن بیچاره شوهرت ک گیر تو افتاده!!!

بحث اینه نیان گیربدن تو بدی و مقصری، اون خوبه !!

کارایی ک شماگفتی بد هست چه شوهر شما باشه،چه مال من‌ چه بقیه

اما خوب بدیای شوهر شما که نمیتونه منو مجاب کنه تا دیگه از بدیای شوهرم دلخور نشم ! 

چون من تنهام، خواهر ندارم، بچه هم نداریم، رفتامدمون هم خیلی محدوده خوب بهم سختر میگذره باوجود این خصایص منفی همسرم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از خانوادش محبت و هدیه و زبون چربم بارها بیشتره اماوقتی مثل حیوون رفتارمیکنه خیلی وقتا، واقعا کی ...

عزیزم خودت داری میگی حیوون جفتشو میبینه یه کاری میکنه ،ببخشید با ارز پوزش چرا این جمله رو واسه خودت نمیگی؟؟؟تو چه حرکتی کردی ؟از کربلا اومده تو فقط یه سلام سرد دادی...بهونتم اینه که کارهای گذشته تو ذهنت مونده که اینجوری کرد اونجوری کرد....

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
[QUOTE=109045701]اما بعد انقد تو این مدت تو سرم زده این کارشو، منت گذاشته که خدا داند. خودش قول داد ...

پیشنهاد خوبیه اگه اعصابشو داشته باشم انجام بدم.... ممنون عزیز.

میدونی انقد اخه لج آدمو درمیارن که زن میخاد ب قول شما سیاستم نشون بده و رامش کنه و بااین تعاریف و بادکردنها ، تو راه بیارتشون ....انگیزه ای نمونده براش، بسکه طرف با اذیتاش دلچرکین کرده آدمو.

بازم ممنون، مدتی بگذره ببینم چی میشه، التماس دعا ابجی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731
عزیزم خودت داری میگی حیوون جفتشو میبینه یه کاری میکنه ،ببخشید با ارز پوزش چرا این جمله رو واسه خودت ...

چون از آغازگر بودن خسته شدم

چون میشناسمش که اون لحظه فقط واسش این مهم بود که من چرا تنها خونه ام، نه کار و حرف ، محبت دیگه

و شروع ب پرسیدن اینجور سوالا کرد که از کی خونه ای و اینا.

نمیدونم هردو رو اعصاب همیم درکل، بخصوص اون رو نرو من

و البته پرواضحه که خوب اونه که ابدا قدر من نمیدونه چون فهمشو نداره

من یه لقمه خیلییی بزرگ واسه این و خانوادش بودم که بعد اینکه بدستم آورد ببخشید رم کرد، چون نمیدونس چطور رفتار کنه اصلا....

شاید شما تاحالا برخورد نداشتید بااینجور وقایع و ازدواجها.

واقعا تو خوابشون هم نمیدیدن پسر یه وری و مریض و ندارشون بیاد همچین دختری بگیره ، واقعا ننه باباش درحد مستخدم بابام هم شاید نبودن ازهرلحاظ

ولی افسوس که من مادیادت رو چشم بستم روشون، فقط بخاطر معنویات زنش شدم و البته اینم شد جوابم....هعی خدا، شماعزیزان اصلا منو درک نمیکنید

هرچیم از حقیقتها و  واضحات بگم انگ خودبرترین و مغرور و چه و چه میخورم، هعیییی خدا

😔😔😔

من تجربه این کارو داشتم البته به صورت طولانی مدت یعنی دو سه ماه فقط اعتماد به نفس میدادم با ده روز بیست روز خسته نشدم و خدا روشکررررر جواب گرفتم....

خانمی شما ممکن درست بگی و ازین دست مردها باشه اما بحث من اینه مقصر شوهرمه، اما یه عده هربار میان تو ...

منم پست نذاشتم که رفتار بد شوهرتون رو توجیه کنم

فقط خواستم بهت یادآوری کنم خیلی از چیزایی که ازش برای خودت یه سناریوی تلخ ساختی ماجرای روتین اکثر خونه ها و خانواده ها هست

منم خواهر ندارم تنها هم هستم بچه هم اگر داشتی مطمئن باش شرایط چندین برابر سخت تر بود چون تجربه دارم بهت میگم الان فقط خودتی و خودت با بچه باید مسئولیت و حرص و استرس یکی دیگه رو هم داسته باشی تازه آخرشم می بینی یه سری خصائص واقعا ژنتیکیه و زیاد ربطی به تربیت نداره و بچه هم عدل تو یه سری رفتاراش شبیه پدرش یا قوم پدری میشه

حالا بگذریم از اینکه کارت چند برابره استرس و مسئولیتت هم همینطور. 

کلا تفاوتش زمین تا آسمونه

خود من شهرت و موقعیت خانوادگیم تو شهرمون شناخته شده بود، ولی خانواده شوهرم یه خانواده معمولی، همین الان وقتی من میرم خونه پدرشوهرم اینا تا شوهرم بیاد خونه ما پذیرایی زمین تا آسمون متفاوته

نه اینکه وضع مالیشون بد باشه ها نه اهل خرج کردن نیستن و میشه گفت خسیسن

بارها شده رفتیم نشستیم هیچی نیاوردن تعارف کنن

اما خونه خانواده من که میریم همیشه چند رقم میوه و پذیرایی و..

کادو دادنا همینطور کادویی که اقوام درجه چندم من برای تولد بچه م دادن از کادویی که پدر شوهر مادرشوهرم دادن بیشتر بود

سال به 12 ماه چی بشه دعوت کنن اونم به ذره غذا واسه کلی آدم بازم تاکید می کنم وضع مالیشونم خوبه ها

ولی من هرگز این چیزا رو به روی شوهرم نیاوردم

حااا فکر نکنی شوهرم شرمنده هم باشه ها نه مامانش یه املت بذاره جلومون کلی تشکر می کنه میگه از سرمون زیاده

کلا اگر بخواد از خانواده ش که یه پاپاسی هم خرجی برامون نکردن حرف بزنه جوری حرف میزنه هرکی ندونه فکر می کنه این پدر و مادر برای این بچه چه ها کردن

دیگه نمی دونن خرج تحصیل دانشگاهشم خودش درآورده

کلا به زبون آوردن اینکه بخوام بهش بگم ما بهتریم من فلانم تو چنانی خانواده من سنگ تموم میذارن مامامان تو یه رون مرغ رو برای 5 نفر آدم درست می کنه 

این حرفا جز کدورت و جز اینکه بخواد کاری کنه خودشو برتر نشون بده و منو هرجور شده خوار کنه چه ثمری می تونه داشته باشه

حالا اینا مسائل خانواده ها بود مسائل شخصیمون هم که الی ماشاءالله 

مردت رو هرچقدر کوچک کنی خودت هم کوچک میشی چون اکثرا مرد نمی تونه ببینه زن از خودش بالاتره 

چون از آغازگر بودن خسته شدم چون میشناسمش که اون لحظه فقط واسش این مهم بود که من چرا تنها خونه ام، ن ...

وقتی ازت نقد میکنیم به نظرم بهش فکر کن نگو انگ میچسبونین خوب عزیز من شما تاپیک زدی معلومه هر کسی میاد نظرشو میگه وقتی این همه آدم یه جا بهت میگن فلان مشکلو داری بهش فکر کن نه این که انقدر جبهه بگیری ،(حالا منظورم اونایی که تند باهات حرف میزنن نیست)ولی در کل بهت حق میدم که شوهرت مشکلات زیاد داره ولی اگه بهت برنخوره باید بگم خودت هم از نظر رفتاری کاااملا مشخصه که مشکل داری، منتظر تایید شدن نباش عزیزم کسایی که میان کاملا تاییدت میکنن دلسوزت نیستن.....

2738
منم پست نذاشتم که رفتار بد شوهرتون رو توجیه کنم فقط خواستم بهت یادآوری کنم خیلی از چیزایی که ازش بر ...

دقیقا درسته من یه بار تازه عروسی کرده بودیم رفتیم خونه مامانم ،رو میز چهار  مغز گذاشته بودن بعد شوهرم مشت کرد برداشت ریخت تو دهنش ،بعد که رفتیم خونمون من گفتم عزیزم چرا اونجوری خوردی من خجالت کشیدم ریختی تو دهنت وایییی اینو که گفتم انقد بهش برخورد گفت به تو ربطی نداره من مگه بچه شیر خوره ام که اینارو بهم میگی هیچی دیگه بعد از اون تا سه چهار سال خونه مامانم هیچی نمیخورد شاید باورتون نشه ولی بعد از اون یاد گرفتم تو کارش دخالت نکنم هر ببخشید غلطی کرد کرد برام مهم نباشه....فقط تا تونستم بهش اعتماد به نفس دادم که الان دارم ثمره اشو میبینم شکر خدا ،،

من چون تجربه هام تقریبا مثل ثنا واسه همین دلم میسوزه

در کل هر دوتون به نظرم پیش یه مشاور خبره برید

چون هردومشاوره لازمین

و متاسفم که منم بگم اگر بخوام بی طرفانه نظر بدم باید بگم  یک جور  خودبرتر بینی و ذره بین گذاشتن رو هر عیب کوچیک دیگران از چیزاییه که تو تاپیکهای متعدد از شما دیدم

دوست من این رو بدون کسیکه ذره بین روی عیوب دیگران میذاره از عیوب خودش غافل میشه

من خودم طعم تلخی زندگی رو چشیدم

همین الانم دارم با خیلی از مشکلات دست و پنجه نرم می کنم

حس درد و تلخت رو درک می کنم  ولی تجربه بهم اینو میگه این حس تلخ رو داری سر چیزای الکی وارد زندگیت می کنی من نه از نزدیک شما رو می شناسم نه شوهرت که بخوام جانبدارانه نظر بگم

نه دشمنی با شما دارم فقط حرفی که هرکسی اومد و گفت حالا یکی تندتر یکی نرمتر همه فقط اینو خواستن بگن

دوست من عیب فقط از طرف مقابل تو نیست

آینه چون عیب تو بنمود راست

خودشکن آیینه شکستن خطاست

در کل هر دوتون به نظرم پیش یه مشاور خبره برید چون هردومشاوره لازمین و متاسفم که منم بگم اگر بخوام ...

ممنون

چون از آغازگر بودن خسته شدم چون میشناسمش که اون لحظه فقط واسش این مهم بود که من چرا تنها خونه ام، ن ...

ببین  شما مشاوره هم که بری تو بحث شناخت درمانی میگه همه پیش قضاوتها رو بذار کنار به جای اینکه فکر کنی الان منظور فلانی از این حرف چی بود دقیقا به سوالش جواب بده

چرا فکر نمی کنی از دوست داشتنش باشه که نمیخواد تنها باشی

اگر بی تفاوت بود و اهمیت نمیداد که حتما میومدی میگفتی شوهرم یک ذره شعور و احساس و غیرت نداره که زنش یه هفته تو خونه تنهاست

دقیقا درسته من یه بار تازه عروسی کرده بودیم رفتیم خونه مامانم ،رو میز چهار  مغز گذاشته بودن بعد ...

سپاس

ببين عزيزم قبل از اينكه بخواي از دستم ناراحت شي يه نگاهي به عضويتم كن ببين من قديمي هستم و براي بار اوله دارم تو تاپيك شما نظر ميدم ولي كم و بيش در جريان زندگيتون هستم... نظرم اينه كه همونقدر كه همسرتون ايراد داره شما هم داريد امكان نداره يه طرف خيلي خوب باشه يه طرف بد...

مطمئنم پاي حرف همسرتون هم بشينيم بهش حق ميديم

اگه نميتوني جدا شي واقعا برو دكتر روانشناس مدتي مشاوره بگير براي ارامش خودت اول تا يه ذره ريلكس شي

بعد بتوني به همسرت هم كمك كني....

خيلي جاها فقط خودت مقصر بودي ولي توذهنت همش اونو مقصر ميكني.... به حرفام فكر كن