2733
2734
عنوان

عکس العلتون در برابر محبتهای مادرشوهر به شوهرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1809 بازدید | 158 پست
سر ی چیز کوچیک کلی داد و بیداد کرد. بخاطر اینکه دوسه دقه دم در معطل شد برا من.من کار داشتم تو اشپزخو ...

عزیزم باهاش صحبت کن که قراره یه عمر باهم زندگی کنیم باید صبور باشی تا زندگی به کاممون شیرین باشه مگه دنیا ارزش خوردن حرص یه همچین چیزای بی خودی رو داره

هرچه هستم خدایم داند...
من اینقدر عشوه خرکی میرم جلوش که نتونه تنها بخوابه وبهش فشار بیاد😂

روش درست همینه البته من رو خودم دارم تمرین میکنم چون خیلی زود جوشم😅😀 شوهرو نباید به حال خودش بزاری

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی خوب شد تاپیک زدی آخه نزدیک انفجارهستم مادرشوهرم رفت کربلا با کاروان  شوهرمم خادمه موکبه ...

درکت میکنم منم میمیرم‌اگر جایی تنها با مامانش بره. نمیدونم‌چرا اینجوریم. ب هیچکسم‌نگفتم الان اعتراف کردم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
شوهرت جواب درستی داده ... اینجور وقتا فقط واکنش شوهر مهمه ... شوهر من مامانش بدک نیست ولی اگه چیزیم ...

شوهرم منم دقیقا همینطوره

میگه چیکار کنم مادرمه کاریش نمیشه کرد

آخ میسوزم میسوزم 

فکر میکردم مثل شوهرم فقط یه دونه تو دنیا هست

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2742
درکت میکنم منم میمیرم‌اگر جایی تنها با مامانش بره. نمیدونم‌چرا اینجوریم. ب هیچکسم‌نگفتم الان اعتراف ...

هههههههیییی

از بس که حرص خوردم معده درد گرفتم واقعا برام جای تعجبه که چرا اینقدر ناراحتم

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
شوهرم منم دقیقا همینطوره میگه چیکار کنم مادرمه کاریش نمیشه کرد آخ میسوزم میسوزم  فکر میکردم ...

مادر شوهر من هفت ماه قبل نامزدیم فوت شده بود وشوهر منم خیلی بهش وابسته بود هنوزم نبودش اذیتش میکنه ولی خودش که میگه تو جای مادرم رو واسم پر کردی

هرچه هستم خدایم داند...

و به اینم فکر کنیم روزی خودمون هم مادرشوهر میشیم نمیدونم چرا بعضیا مادرشوهر و دشمن میدونن مادر خودشون یه چیزی بگه میشه محبت مادرانه ولی مادر شوهر باشه میگن دخالت اگر مادرشما به شما محبت داره مادرشوهرهم به پسرش نمیتونم درک کنم واقعا با وجود همچین عروسایی اصلا دوست ندارم بچم پسر باشه

دوستان واسه شادی روح پدرم که تازه فوت شده لطفا صلوات بفرستید ۱۴۰۲/۵/۱۲🖤🖤🖤😭
2738
مادر شوهر من هفت ماه قبل نامزدیم فوت شده بود وشوهر منم خیلی بهش وابسته بود هنوزم نبودش اذیتش میکنه و ...

عزیزم به مرور زمان همسرت بجز خودت با کسی نه جایی میره نه حرف دلشو میزنه مطمئن باش 

هرچه هستم خدایم داند...
مادر شوهر من هفت ماه قبل نامزدیم فوت شده بود وشوهر منم خیلی بهش وابسته بود هنوزم نبودش اذیتش میکنه و ...

چه خوب

من که میترسم خدایی نکرده مامانش چیزیش بشه چون خیلی وابسته اس واگه مامانش نباشه ضربه بدی میخوره

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
شوهرم منم دقیقا همینطوره میگه چیکار کنم مادرمه کاریش نمیشه کرد آخ میسوزم میسوزم  فکر میکردم ...

نه بابا نمیدونم همه جا اینجوریه یا فقط مردای ایرانی بچه ننه ان... جونتو بزاری کف دستت تقدیمشون کنی بازم میگن بی خیاله همه آی لاو یو ننه 😂

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔
چه خوب من که میترسم خدایی نکرده مامانش چیزیش بشه چون خیلی وابسته اس واگه مامانش نباشه ضربه بدی میخو ...

خیلی سخته انشالله که سایه هیچ مادری از سر بچش کم نشه

هرچه هستم خدایم داند...

خدا رحمتش کنه خداروشکر که شماجاش رو پر کردید انشالله خدا بهتون عمرباعزت بده و خوشبخت باشید

نه بابا نمیدونم همه جا اینجوریه یا فقط مردای ایرانی بچه ننه ان... جونتو بزاری کف دستت تقدیمشون کنی ب ...

همون ور دل ننه هاشون بمونن😒😒

2706