2737
2734
عنوان

عکس العلتون در برابر محبتهای مادرشوهر به شوهرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1809 بازدید | 158 پست
هههههههیییی از بس که حرص خوردم معده درد گرفتم واقعا برام جای تعجبه که چرا اینقدر ناراحتم

خودتو ناراحت نکن چیزیه ک شده حالا باهم برمیگردن کلی خاطره واست تعریف میکنن😂

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چندساله عروسی کردی؟

من ۲سال ونیم اما از روز اول شروع کردم تا همین چندماه پیش موفق شدم...تا میخام حرف بزنم همسرم حرف دلمو میزنه کلی شناخت پیدا کردیم از هم

هرچه هستم خدایم داند...
خودتو ناراحت نکن چیزیه ک شده حالا باهم برمیگردن کلی خاطره واست تعریف میکنن😂

نگو خواهر خون به جگر شدم تو بدترم نکن🤪🤪🤪

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2731

محبت زیادیش همیشه واسه زبون بازی و دعوا راه انداختنه،تا حالام‌چندبار دعوا راه انداخته تو خونمون،هم اون هم‌خواهرشوهر عوضیم،وگرنه کی بدش میاد مادروپسر باهم بامحبت باشن؟

🤔
والله من 6تا زندایی دارم وقتی میبینن داییام با خواهرا و مادرشون تنها نشستن یه جا حرف میزنن میخندن هم ...

پس شما خانوادگی عادت ندارین بهم محبت کنید و تنها حسی که بینتون هست حسادته

طبیعی عشق و علاقه رو تو خانواده هایی که همو دوست دارن درک نکنید 

چون همچین چیزیو تجربه نکردین

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
2738
پس شما خانوادگی عادت ندارین بهم محبت کنید و تنها حسی که بینتون هست حسادته طبیعی عشق و علاقه رو تو خ ...

چه ربطی داره خانم...این یه حسیه که خدا در وجود زن قرار داده...هرکیم بگه نه دروغ میگه...الکی هم خانواده کسو قضاوت نکن و دربارشون نبر ندوز چون هرخانواده ای اخلاقیاتش به خودش مربوطه.