2737
2739

تا شام گرم کردم(که البته ساعت ده) اومدم دیدم خوابش برده گریم گرفته عذاب وجدان دارمممم،😭😭😭😭😭 کاشکی زود شامشو میدادم من چقدر احمقم خاک بر سرم بچم تو خواب دلش ضعف میره،،🥺🥺🥺🥺

خدایا دوستت دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
بیدار نمیشه دیگه  دختر من نصف شب پامیشه آبمیوه یا شیر میخوره

شیر ندارم ..فقط براش ابمویه آماده کنم بیدار شد بخوره غذاش گرم کردم آوردم بدم دیدم خوابه اگه بیدار بود همشو میخورد ..حالا خودمم از گلوم پایین نمیزه

خدایا دوستت دارم

دختر من از ترس این که به زور بهش غذا ندم رفت خوابید

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

جون دلم

چقدر یاد دغدغه های خودم افتادم ، همیشه احساس میکردم برای بچه ام ناکافی هستم

ولی باور کن اینطور نیست شما یه مامان به شدت مهربانی 

اونم اگر گشنه اش بشه تو شب پا میشه

یه چیزی براش آماده داشته باش 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
خب مسئولیت پذیر باش خواهر زاده های من ساعت ۹به بعد خوابن همیشه ۸ شام می خورن تورو خدا اولیت بچه هاتو ...

درست میگین من متاسفانه همه کارای خونه رو انجام دادم بعد خواستم شام اونو بدم لعنت به من

خدایا دوستت دارم
2706