2733
2734
خب برای شما که فایده اش اینه که امتیاز می‌ره بالا و کارت مشکی میشه گرفت  برای کسی که کدو می‌کن ...

منم واسه کارت مشکی میگم وگرنه شماره بدید جایزشو میفرستم گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب برای شما که فایده اش اینه که امتیاز می‌ره بالا و کارت مشکی میشه گرفت  برای کسی که کدو می‌کن ...

حالا اون ک میخاد ثبت نام کنه 

با کد این بنده خدا بره تا اونم ی امیتاز گیرش بیاد چی میشه مگ

خوردن هرچی بود از سهم ما 🖤                                          بسیااااار ترکیده 😎
حالا اون ک میخاد ثبت نام کنه  با کد این بنده خدا بره تا اونم ی امیتاز گیرش بیاد چی میشه مگ

نه من بلویانک ندارم صرفا در موردش شنیدم 

اما خب بیشتر برنامه ها با کد معرف معمولاً هم برای معرف و هم کسی که اون کدو می‌کنه امتیاز در نظر گرفته میشه اما فکر کنم این برنامه اینجوری نیس

۱۰ هزارم براش واریز میشه😂

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️