2752
2734
عنوان

بیاین دلداریم بدین بچم گشنه خوابید،😭😭😭😭😭🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخی 😅حالا اشکال نداره هیچی نمیشه عوضش صبحانه مفصل میخوره

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
جون دلم چقدر یاد دغدغه های خودم افتادم ، همیشه احساس میکردم برای بچه ام ناکافی هستم ولی باور کن ای ...

فدای شما..آره براش آبمیوه و بیسکوییت آماده میکنم ولی جای غذا رو نمیگیره ظهر هم خوب نخورده بود ..خیلی رو غذا خوردنش حساسم الان برام سخت شده

خدایا دوستت دارم

همین پسر منه 

تایم خواب بچم دستمه دیگه .مثلا عصر ها همیشه دوساعت ویحایه شب دیر میخابه حدود ۱۲ می‌خوابه شب 

امااگه عصر نخوابه شب همون ۹ خوابه دیگه 

برای همین حواسم هست تا ۹ شامش رو میدم 

الآنم اشکالی نداره برای منم پیش اومد یک بار که دیگه فهمیدم زود بجنبم 

شیر تو شیشه کن بهش بده ،اول صبحم یه شیشه دیگه بده 

درست میگین من متاسفانه همه کارای خونه رو انجام دادم بعد خواستم شام اونو بدم لعنت به من

خود خوری نکن هیچی نمیشه فقط ممکنه نصف شب بیدار شه یاصبح که پاشه خیلی گشنه باشه اون موقع جبران کن عزیزم

همین پسر منه  تایم خواب بچم دستمه دیگه .مثلا عصر ها همیشه دوساعت ویحایه شب دیر  میخابه حد ...

شیر مادر نمیخوره دو سال و نیمه ..براش آبمیوه میگیرم با بیسکوییت بدم ..امیدوارم بیدار بشه یخوره

خدایا دوستت دارم
2706