2752
2734

پسرم یه سالشه .دکتر براش تست الرژی نوشته .ببرم ازمایشگاه انجام بدن .کسی میدونه چه جوریه میگیرن؟یعنی با خون گیری هست یا پوستی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوزنای خیلی باریک میزنن تو پوستش شماره گذاری میکنن طبق شماره عصاره چیزای مختلف رو جای اون سوزنا میریزن اگر دونه زد و قرمز شد دورش خط میکشن تا بفهمن به شماره چند واکنش نشون داده پسر من 4سالش بود انجام داد اصلا گریه نکرد چون پسرم از بچگی از سوزن نمیترسید اما بودن بچه هایی که اونجا رو رو سرشون میذاشتن 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

هم خونی و هم پوستی 

چون رفلاکس میکرد بردمش سرازخود بردم 

بعد جوابش بردم دکتر خیلی دلوامون کرد که چرا بردین و اینا بی فایدس براتون الکی کلی هزینه کردید بعد گفتیم چرا بعضیا نتیجه مبیگرن گف واکنشای گوارشی توتست جواب نمیدن ولی پوستیا ممکنه جواب بدن ک اونم معتبر نیس خیلی بعد یه مدت بچه مقاوم میشه ب اون الرژی کلا باید تحمل کنی بگزره

هم خونی و هم پوستی  چون رفلاکس میکرد بردمش سرازخود بردم  بعد جوابش بردم دکتر خیلی دلوامو ...

شما سرخود رفتی اما برای بچه استارتر رو دکتر نوشته پس باید ببره پیگیری کنه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
وای چنو تا سوزن میزنن؟یعنی ده تا میشه ؟ دلم نمیاد ببرمش 

سوزنا که تو پوست نمیمونه میزنن و در میارن عصاره میزنن جاش برای پسر من فکر کنم 16تا بود 

شما سرخود رفتی اما برای بچه استارتر رو دکتر نوشته پس باید ببره پیگیری کنه 

بله اگه دکتر گفته ببرن چون ما ازدکتر نپرسیدیم و تو یه گروهی بودم نی نی پلاس براالرژی گفتن ببری هم بعد یه مدت بدن بچه مقاوم میشه ب یه سری الرژیا هرسه هفته یکبار مفاوم میشه ولی بعضی بچه ب الرژن های اصلی تادویالگی ممکنه بمونه ک این منو ترقیب کرد ک ببرم و بی فایده بود

2706