2752
2734
عنوان

عکس العلتون در برابر محبتهای مادرشوهر به شوهرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1809 بازدید | 158 پست
تازه بعضی ها اینقدر از حاملگی و زایمان و واکسن و پوشک و شیردادن و کوتاه کردن مو و خلاصه ریزبه ریز بز ...

اره دیگه ی پرنده هم وقتی بزرگ و بالغ میشه میره سمت زندگی خودش و جفت خودشو پیدا میکنه فقط مادرشوهر ایرانیه ک مث بختک همیشه سایش رو سر زندگی پسرشه

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
تو مرد ها یه چیزی هست اینه که خیلی بچه ان!یه پسر بچه که هرجور عادتشون بدی به همون عادت میکنن الان ه ...

من امشب میخام جدا بخابم ناراحتم کرده

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

جاتو جدا نکن تو رخت خواب با ارامش وملایمت بگو 

درسته مرده ولی شریک زندگیته درکت میکنه 

مشکلات رو باهم حلش کنین عزیزم الان تو ناراحت باشی جاتو جدا کنی من مطمئنم خوابت نمیبره !ولی شوهرت تا صبح راحت میخوابه...

تجربه اش رو دارم که بهت میگم

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
2731
قبلا عین دور از جون چی ذوق میکردم.....امت وقتی فهمیدم چی به چیه،وقتی حرفهای پشت سرم رو فهمیدم،وقتی ف ...

خوبه مال تو فهمیده برا من ک نمیفهمه. فقط از ی چیز خوشحالم محبت مادرش یک طرفه هس یبارم شوهرم محبتش نکرده. ولی ی چیزی رو خوب ب چشم دیدم تو دعواهامون مامانش خیلی خوب میتونش پرش کنه یا ارومش کنه. این کارو خوب بلده روش انجام بده واقعا از این زن باید ترسید 

خوب کاری میکنی این ترفند تو زندگی من خیلی تاثیر داشته  البته بیشتر از یه شب کشش نده و مدام دلخوریت رو بهش بگو تا معذرت خواهی کنه 😁

هرچه هستم خدایم داند...
جاتو جدا نکن تو رخت خواب با ارامش وملایمت بگو  درسته مرده ولی شریک زندگیته درکت میکنه  م ...

ن اتفاقا راحت میخابم. ولش کن امشب حوصلش ندارم تنها بخابه

ن مادرشوهر من آرزوشه یبار دیگه شوهرم اونجا بمونه.وقتی میریم خونشون میگه قربونت برم همین جا بخاب اینج ...

شوهرت جواب درستی داده ... اینجور وقتا فقط واکنش شوهر مهمه ... شوهر من مامانش بدک نیست ولی اگه چیزیم بگه میگه مادره نمیشه چیزی بگم همینش حرصمو درمیارع

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔
خوب کاری میکنی این ترفند تو زندگی من خیلی تاثیر داشته  البته بیشتر از یه شب کشش نده و مدام دلخو ...

شوهر من اگه ازش دور بخوابم انچنان راحت میخوابههههه که صدای خروپفش ازهمیشه بلند تره 😶 خیلی بیخیاله 

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
خوب کاری میکنی این ترفند تو زندگی من خیلی تاثیر داشته  البته بیشتر از یه شب کشش نده و مدام دلخو ...

سر ی چیز کوچیک کلی داد و بیداد کرد. بخاطر اینکه دوسه دقه دم در معطل شد برا من.من کار داشتم تو اشپزخونه . توقع نداشتم ازش حالاهم دیگه از چشمم افتاده

شوهر من اگه ازش دور بخوابم انچنان راحت میخوابههههه که صدای خروپفش ازهمیشه بلند تره 😶 خیلی بیخیاله&n ...

من اینقدر عشوه خرکی میرم جلوش که نتونه تنها بخوابه وبهش فشار بیاد😂

هرچه هستم خدایم داند...
شوهرت جواب درستی داده ... اینجور وقتا فقط واکنش شوهر مهمه ... شوهر من مامانش بدک نیست ولی اگه چیزیم ...

مال منم همیشه همینو میگه اگر باباش یا مامانش یا داداشش چیزی بگن میگه ولشون کن چی بگم خانوادم هستن. ولی خدانکنه مامان من ی حرفی بزنه 

اسی خوب شد تاپیک زدی آخه نزدیک انفجارهستم

مادرشوهرم رفت کربلا با کاروان 

شوهرمم خادمه موکبه

حالا کاروان مادرشوهرم اینا امروز برمیگردن

شوهدم ایناهم دوشنبه 

حالا مادرشوهرم مونده که دوشنبه با شوهرم برگرده 

آخ سوختم سوختم 

با اینگه اصلا به رابطشون به جان بچه هام حسادت نمیکردم الان نمیدونم چرا دارم میترکم 

فکر کنم از دلتنگی شوهرمه 

آخه ۲۰روزه ندیدمش💔💔💔

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
2706