1507
1521
ای بابا هر چی آشغال تر و بدرد نخور تر و کثیف تر خوشمزه تر😂😂😂 من عصبی میشم معدم قفل میکنه کامل

واقعا 

منم دقت کردم جاهای کثیف عذاهاشون خوشمزه تره چیزای مضر هم خیلی دلچسبن 😂😂

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

جدی مدوم شهری؟؟؟؟؟؟؟ 

شیرازم😍

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم!! 😍👫💕
1436
چقد دوریم ولی شیرازیا عشقن مهربونن 

لطف داری عزیزم😍😍😍 شما کدوم شهری؟

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم!! 😍👫💕
واقعا  منم دقت کردم جاهای کثیف عذاهاشون خوشمزه تره چیزای مضر هم خیلی دلچسبن 😂😂

بخدا

تو برو رستوران هانا غذا بخور

رستوران کریم سگ پز هم غذا بخور

بجان خودم کریم غذاهاش خوشمزه تره، دلت میخواد انگشتاتم بخوری😐😕

1432
قبل از سرخ کردن یه چند ساعتی میذاری فریزر؟

نه فقط با آب سرد شیر میشورم چند دقیقه میذارم تو آب بمونه بعد خشکش میکنم حوصله ی فریز کردن ندارم😁

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔
1476
چقد خوشمزه ست 😋😍 چجوری درست کردی؟؟

با رنده ورقه ورقه کردم با آب سرد شستمش و چند دقیقه گذاشتم تو آب بمونه بعد آبکش و خشکش کردم و کم کم سرخشون کردم

خــــستــــه کننده میشـــــه برات همـــه چیز وقتی...! روحــــت با جـســمت اختلاف سنی داشته باشــــه .... 😔
نترسیاااااا قزوین 🤣🤣🤣🤣😐

چرا بترسم عزیزم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂❤❤

آخه این عین واسه بیرونه

راحته بابا الکی سختش نکنین واسه خودتون تو فریز اینا هم نمیخواد بعد ورقه کردن با آب سرد میشورم نشاسته اش میره خشک میکنم و فقط با حوصله باید سرخ شه کاری نداره

1508