2733
2734
عنوان

ظهر جمعه‌ کجایین و ناهار چی خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 66 پست

خونه اشکنه😂حال غذادرست کردن نداشتم😕ظهرجمعه شوهرم😩من😃دخترم😆غذا🍜

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خونه م.  تنهام.  ناهارم نمیخورم اشتها ندارم. شوهرم رفته خونه مامانش.  یه روز جمعه فقط خونست اونم حوصله منو نداره

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆
2728

خونه مامانمم

منتظریم خواهرم برسه ناهار بخوریم

زرشک پلو با مرغ داره

(دیشب با شوهرم و سه تا بچه و مادر شوهرم و پدر شوهرم و خواهر شوهرمو شوهر خواهر شوهرم ریختیم سرش  )

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

من الان تو اتاق خوابم،دکورشو عوض کردم دارم حسسسابی حال میکنم دکور قبلی نمیشد پنجره رو باز کنیم الان پنجره بازه و همه جا روشن شده دارم حال میکنم،شوهرمم بیرونه گفته شب میریم پارک😍🤪ناهارم پلوماهی از دیروز و آش نذری دارم تو یخچال

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
2740

خونه ام 

ناهار هم ماهی داشتیم 😋

صبح هم برادر شوهرم، پسرم رو با خودش برد روستا گردی😉 دلم براش تنگ شده

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
حوصله نداشتم چقدر غذا درست کنم ظرف بشورم

آره آدم بعضی روزا حوصلش نمیکشه من یه چند روز همش سنگ تمام میزارم بعد یهو میبینی چند روز هیچی حوصلم نمیکشه😞

این نیز بگذرد...                                   

خونه خودمونیم جمعه ها چون از خانواده ام دور هستیم

جایی هم نمیریم چون مغازه ها بسته ان فقط بچه هارو میبریم پارک

جوجه کباب داریم ناهار

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706