2703
2553
عنوان

ظهر جمعه‌ کجایین و ناهار چی خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 66 پست
من چلوگوشت خیلی دوس دارم. ولی بلد نیستم. یعنی بیشتر هئیتی میخورم این غذا رو. تنهایی برنج با چجور گوش ...

گوشت رو گذاشتم تو زود پز پخت برنجمم ساده دم کردم‌ . بعد ک گوشتت پخت اگر دوسداشتی نمک و ابلمیو و رب بزن دیگه سلیقه ایه چیا اضاف کنی بهش میتونی چیپسم درست کنی بریزی کنارش با برنج میل کنی

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تک و تنهام صبح ساعت ۷ پاشم چه خاکی بریزم به سرم بخدا همینکه خوابم میاد غنیمته ولی بگم ها دیشب تا ...

وای تا ۶ صبح؟خب منم از ۷کاری ندارم ولی پاشدم شوهرمو فرستادم سرکار  خونه رو مرتب کردم رمان خوندم‌.حالام ناهار خوردم میخوابم🤣 منم دلم میخواد زیاد بخابم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
وای تا ۶ صبح؟خب منم از ۷کاری ندارم ولی پاشدم شوهرمو فرستادم سرکار  خونه رو مرتب کردم رمان خوندم ...

شوهر من سه روز خونه نیس سرکاره صبح پاشم کی رو راه بندازم خونه ام هم که کسی نیس کثیف کنه دوستمم شوهرش خونس نمیتونه بیاد پیش من خب تو بگو من چه کنم اجازه بیرون رفتن هم ندارم 

پیشنهاد دوستی ممنوع
2720
من اتاق خواب تاریک دوسدارم

من همه جای خونه رو روشن دوس دارم😁باید پرده بزارم که هروقت خواستم تاریک باشه پرده رو بکشم،ولی حس خوبی بهم دست میده وقتی کارامو میکنم هرجا میرم روشن باشه،اونم نور طبیعی

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
سریلانکا

ب سلامتی😍😍خوش بگذرهههه 😍😍

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد