2733
2739
عنوان

خوش به حال اوناایی که شوهرشون خوش اخلاقه بیاین بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 4206 بازدید | 195 پست
اخه واسه خوش گذرونی که بیرون نیستم دارم ارشد میگیرم سختیای خودشو داره  میتونس بره یه دیپلمه بگ ...

اوه خوبه دکتر نیستی!! منم لیسانسم از ی دانشگاه خوب ولی بخاطر همسر و بچه م خونه دارم و صبح تا شب تو خونه ام و وقتی همسرم از سرکار میاد میز غذام آماده س بعدم میگم عزیزم برو بخواب وقتی عصر بیدار میشه واسش بساط چایی و میوه آماده میکنم شب هم بخاطرش زود خاموشی میزنم. تا بحال نشده خودش غذاش و گرم کنه پس من چیکاره ام؟ شمام همش بیرونی شوهرت حق داره والا

من طرفدار پروپاقرص صحبت های شمام بر منکرش لعنت حرف من چیز دیگست وظیفه زن کار خونه نیست اما اگر شاغل ...

دقیقا حرفامون هم راستا هست و منم حرفای شما رو قبول دارم 

هیچ کاری مختص جنسیت خاصی نیست ، هرکس هم توی زندگی مشترک باید یه گوشه کارهارو بگیره ،دقیقا درسته

شما خداروشکر مادرشوهر خوبی داشتین، خداحفظش کنه

ولی درنظر بگیرید که یکی مثل من یا اسی این شرایطو نداریم ، تصور کنید اگر کمکی که مادرهمسر بهتون می‌کرد نبود چقدر کار شما سخت‌تر بود 

هرکس تو زندگی شرایطی داره نمیشه بگیم حالا که من کسی کمکم نمیکنه از همه چی بگذریم ، باید انعطاف بیشتر بشه ، همسر کمک کنه 

آخر پیام قبلی هم گفتم مثلا من و اسی الان دانشجو هستیم دوسال دیگه همین درس مارو سر شغلی می‌بره که شاید خود من چند برابر الان همسرم درآمد داشته باشم ، از روز اول هم به همسرم گفتم من تا دوره تحصیلی ام تموم بشه باید همکاری کنی ایشونم با چشم باز قبول کرده 

کاملا درست میگی اینکه وقتی حضورت کمرنگ تره محبتت بیشتر باشه ، ساعتی که هستی رو آرامش به خونه بیاری 

مهربون و گرم باشی تا شوهر هم به زندگی دلگرم بشه همه اینا درکنار کارهای دیگه وظیفه زنه( در اصل وظیفه هرکسی هست که زندگیشو گرم کنه )

ولی حالا اگر شرایط اینطوری شد که دیرتر از همسر خونه اومدیم اینطوری نیست که فاجعه شده باشه ، بازم باید مدیریت کرد وبا کمک کردن دوطرفه ، شوهر  از بار جسمی و فیزیکی کارای خونه کم کنه تا زن انرژی داشته باشه از لحاظ روحی مایه بذاره (تو خونه شما خوشبختانه مادرهمسر این کارو میکرد ، خونه من و اسی خود شوهر باید کمکی برسونه)

چاره این شرایط فقط همدلیه ، این شوهر اگر از لحاظ روحی یه همسر سرحال تر میخواد باید از بار فیزیکی زنش کم کنه

شوهر منم ده مدل غذا تو خونه باشه ، حتی غذا گرم روی گاز خودش نمی‌کشه بخوره باید من براش بکشم 

میوه و هله هوله میخوره 

واقعا این رفتار بالغانه است؟ ، قبول دارم که دوست داره همسرش براش غذا بیاره ولی وقتی شرایط اینطوریه ، بهتر نیست بجای میوه خوردن یکم غذا بخوره تا اعصابش بیاد سر جاش؟ منم دیگه شخصا وقتی خونه نیستم زیاد اهمیتی به غذاش نمیدم ،یه بار پیام میدم که غذا هست بذار تو ماکروویو گرم بشه بخور ، ولی می‌دونم نمیخوره منم خیلی حرررررص میخورم که گشنه می‌ره سرکار ولی در ظاهر نشون نمیدم ، آخه واقعا آدم بالغ نباید این بچه بازیارو دربیاره

مدیریت اسی هم اینجا نهایت اینه که غذا بپزه فریز کنه از قبل یا بذاره یخچال ، اگه شوهر نخواد یکم کوتاه بیاد و خودش غذا گرم کنه بخوره چه فایده ای داره

می‌خوام بگم اینجا هردو مقصرن زن و مرد هردو باید انعطاف بخرج بدن 

اگه یکی بخواد هیچ کاری نکنه و بگه من وظیفم نیست پس انجام ندم میشه دعوای مداااااوم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چرا داريد به اين بنده خدا حمله ميكنيد؟ شوهرشون وقتي ازشون خواستگاري كردن همه ي شرايط رو ميدونستن! منتها مشكل اينجاست كه مردا نميدونن با خودشون چند چندن! زن امروزي ميخوان با روحيات و خانه داريه زن ديروزي! وگرنه استارتر كاري نمكنه كه تو جوامع امروزي و مدرن چيزِ عجيبي بخواد باشه! 

من اصلا کار به قرار و مداری که با شوهرتون گذاشتین و این که دیدتون به وظایف زن و مرد تو زندگی مشترک چیه کار ندارم.

ولی اگر بعد از 14 ساعت بیرون بودن و درس خوندن وقتی میاین خونه همچنان درس نخونده دارید یعنی برنامه ریزی درستی تو درس خوندن ندارید. 3 تا خواهرشوم تو سالهای ازدواجم دیدم که دکتر شدن و تخصص گرفتن و اصلا این برنامه سنگینی که شما میگین نداشتن چون قطعا مدیریت بهتری تو درس خوندن داشتن.

جهت راهنمایی بهتر یک نگاه اجمالی به تاپیکهای دیگتون کردم. عزیزم شما نوشتی از شدت درس هفته ای 1 بار رسیدی حموم بری. قطعا مدیریت زمانت اشکال داره. هرچقدرم خسته باشی و در سفر یک دوش روزی یک ربع بیشتر وقت نمیبره. اگه به همینم نمی رسی یک جای کارت مشکل داره.

2742
اوه خوبه دکتر نیستی!! منم لیسانسم از ی دانشگاه خوب ولی بخاطر همسر و بچه م خونه دارم و صبح تا شب تو خ ...

من به خاطر اینکه همیشه شوهرم غذاش گرم باشه یا همیشه خونه مرتب باشه دوست ندارم از اهدافم بگذرم 

چون من کارای مهمتری از چایی درست کردن دارم

همونج‌وری که شما طرز زندگی منو نمیپسندین منم این حق رو دارم دقیقا

وقتی دار فحش میده نزدیک شو دستاشو بگیر بگو بیا بشین. یه لیوان اب سرد بده بخورا خودتو بذار جای من اگه ...

اون اوایل شاید همچین کاری میکردم و کتکشم میخوردم 

چون تو اون لحظه فقط باید تنها گذاشته بشه وگرنه واکنش فیزیکی نشون میده

2738
خدا روشکر که اهداف بزرگ ندارم ولی کارم به کتک هم نمیکشه😁

خیلی بده راحت دل بشکونیم وحشی بودن شوهرمو تویی که هیچی از زندگیم نمیدونی میزنی تو سرم؟ 

مهم اینه که با تموم محدودیت هایی که دارم متوقف نمیشم

الان چرا داريد به اين بنده خدا حمله ميكنيد؟ شوهرشون وقتي ازشون خواستگاري كردن همه ي شرايط رو ميدونست ...

تو جامعه مدرن امروزی زن فقط مصرف کننده نیست پا به پای مرد حتی بیشتر تو جامعه حضور داره

خیلی بده راحت دل بشکونیم وحشی بودن شوهرمو تویی که هیچی از زندگیم نمیدونی میزنی تو سرم؟  مهم ای ...

آفرین به هدفت برس و متوقف نشو این خیلی مهمه هیچوقت از هدفات واسه کسی دست نکش 

اما اگر اون شخصی که کنارته ارزش داره واسه ب دست آوردن دلش بجنگ تا زندگیت هم گرمتر شه  

عزیزم شما که میخواستی زندگی مجردیتو ادامه بدی و درس و دانشگاه و کتابخونه ... چرا شوهر کردی؟؟؟؟

حالا کی گفته اینکارا واسه مجردیه؟نکنه وظیفه ی زن بعد متاهلی فقط اطاعت از اوامر اربابه؟

واقعا با خوندن چندتا پیام صفحه ی اول متاسف شدم واسه خانومای ایرانی !همه چیزو توی رثایت همسر میدونن.

شوهرش زن گرفته که غذاش اماده باشه 

اینهمه خرج کرده زن گرفته واسه اینکه صبح تا شب تو خونه اماده ی خدمت باسه وگرنه دوست دختر میگرفت 

مردا دوست دارن زنشون زودتر خونه باشه و بهشون برسه چون اونا خیلی موجودات مهمین ولی اینکه ما زنا چی میخواییم و چی دوست داریم مهم نیست،وقتی ازدواج کردی خودتو فراموش کن باید در خدمت رضایت شوهر و فرزند باشی !.

انقدر سطح خودتونو در این حد نیارید پایین که بگید اگه من واسش میز شام نچینم پس چکارم؟!

این کارا همدلی و همکاری زن و مرد رو میخواد هردو به یه اندازه 

به قول استارتر میتونست شوهرش چشمشو باز کنه دختد دانشجو و شاغل و فعال نگیره یکیو بگیره که دلش میخواد کارای خونه رو فقط انجام بده وقتی زن این مدلی گرفته هیچ وطیفه ای گردن خانومش نیست

2706