2752
2734

اگه ممکنه برید تاپیکاش اون تاپیک اخرین تاپیک که با مضمون با سهمیه ۲۵درصد قبول میشم؟ کامنتاشو بخونید 

ما در مورد سهمیه بحث کردیم این دختر خانم کم اورد بعد رفت سراغ زندگی من و توهین کردن به من که اره تو هولی که شوهرت ازنجت کوچیکتره و اینا درصورتیکه که ربطی به بحث ما نداشت 

من که گذاشتم کنار گفتم ارومیه موردی نیست بچست متوجه نیست 

باز دوباره زیر یکی از تاپیکاش کامنت گذاشته که شوهرت بزرگ شد؟😐

الان باید تاسف بخورم به ادم هایی بااین تربیت ؟ چی به این بچه بگم ؟چطور بهش بفهمونم....

دردم ازینه این با سهمیه ۲۵درصد میرم یکی از دانشگاه های تاپ تهران 

بخدا ممکن برا ایران و ایرانی بچه ای که صحبت با بزرگترشو بلد نیست 

ادمین که برا هزارتا خدماتی که بهشون میدم بازم از ما طلبکاره بره بدون هیچ سختی ای توی یه دانشگاه خوب درس بخونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا تاپیک زدن در مورد کاربرا ممنوعه بعد هم سهمیه چی داشته ایشون؟ حالا اصلا داشته باشه چرا باهاش بحث میکنید؟ 

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2731

آره کاربر بی ادبیه تو تاپیک یکی نظر میدی میاد دهنشو وا میکنه هر چی دلش میخواد میگه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
اولا تاپیک زدن ممنوعه بعد هم سهمیه چی داشته ایشون؟ حالا اصلا داشته باشه چرا باهاش بحث میکنید؟ 

25 درصد سهمیه چیه خواهر؟! 

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
25 درصد سهمیه چیه خواهر؟! 

نمیدونم و پرسیدم که بگن

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
توی فضای عمومی صحبت از سهمیه تحصیلی و... همین عواقبو در پی داره در رابطه با سوالتون بهتره از یه مشاو ...

عزیز من که درسم تموم شده اصلا اشتباه متوجه شدی فکر کنم 

ببین سعی کن با کاربرا دهن به دهن نشی من وقتی میبینم میخوان کار رو به بحث بکشونن اصلا جواب نمیدم بذار فکر کنن کم آوردم یا بلد نیستم جواب بدم در عوض اعصابم آرومه 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با روان ادم بازی میشه ادعا داره که پتجاکه و کل ایران مال این جانبازان و سهمیه داراست خیلی هم پررو و ...

واقعا هم هست ما باید بریم از کشور اینا

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

چ بی ادب .بعدشم چ ربطی داره به کوچیک بزرگ بودن .نمی‌دونم چرا تو جامعه ما هنوز جا نیفتاده اختلاف سنی دو زوج چرا باید آزار دهنده باشه واسه بقیه  و دیدگاه بدی دارن وقتی اون دو نفر همو دوس دارن ...فقط میگم تاسف ...🥲💔