2733
2734
عنوان

خوش به حال اوناایی که شوهرشون خوش اخلاقه بیاین بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 4204 بازدید | 195 پست

والا خوش بحالت انقد کارا میتونی بکنی . شوهر من خیلی خیلی خوبه اما بعد عقدم ک درسمو تموم کردم نزاشت ادامه بدم و سرکارم نمیزاره برم با کار تو خونه مخالف نیس البته . ولی تو ازادتری . اما با وجود اینکه شوهرت خیلی تند برخورد کرده اما حق بهش بده چون ادمی ک ازدواج کرده خیلی مسئولیت ها داره . تومیگی من باید پیشرفت کنم اینو از اولم اون میدونسته اما از طرفی واس زندگیت داری کم کاری میکنی. مرد دوس داره از خونش بو غذا بپیچه . زنش تر گل ورگل باشه . مثلا بنطر خودت خوبه که شوهرتم سر کار نره اونم به نظافت خودش اهمیت نده یا چیزای مردونه دیگه ؟ 

خدا با من است 
کلفت؟؟ شما یکم وظایف خانم و اقارو اشتباه گرفتی گویا😉😉😉😌😌

من گفتم راننده تراکتورم ؟ 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر خودتم از زندگی مشترک لذت نمیبری انقد مشغله داری یکم به زندگیت برس کارای بیرونتو کمتر کن.منم شاغلم معلمم درس میخونم کار میکنم ولی همیشه سعی کردم از زندگیم برای کارم نزنم ولی از کارم برای زندگیم میزنم چون اونه که برام میمونه.خیلی وقتا ادما اولویتهای زندگی رو خوب نمیدونن 

منم وقتی خسته میام خونه دوست دارم بخوابم ولی غذا ندم شوهرم ولی نمیشه بهش گفتم من خسته میشم گاهی اون کمکم غذا درست میکنه که من بتونم دووم بیارم تو زندگی

زندگی مشترک ینی حرف زدنو حرف زدنو حرف زدن باهم صحبت کنید و نذار انقد از هم دور بشید

و نهایتا تا میتونی توی خونه به خودت برس واقعا مردا از زن مرتب لذت میبرن حتی دلشون نمیاد اون حرفایی ک تو میکی رو بزنن درست مث ما زنا.موفق باشی

2728
اون موقعی که اومد خواستگاریم همه اینا رو میدونست  من برای پیشرفتمون تلاش میکنم  از خونه ...

خانمی این حرف رو نزن

من هم مثل شما هنگام عقد شاغل بودم و کارو ادامه تحصیل در مدارج بالاتر شرط ضمن عقدم بود ؛

ولی با برنامه ریزی پیش رفتم نه اینکه یه سره بیرون باشم 

خدا روشکر الان به هرچی هم که میخاستم رسیدم ولی واقعا نبودم تو خونا هم احساس نشد.

یا اگر هم احساس میشد بسیار کم و در حد چند بار

میخام خواهرانه بگم با برنامه ریزی و اهسته و پیوسته پیش برو 

من دایم در طول روز حواسم بهش هست از محبت کلامی و فیزیکی چیزی کم نذاشتم  ولی چیزی که خانمای این ...

به نظر میاد شوهرت نسبت به پیشرفت شما حسادت داره اما روش نمیشه علنی بگه و به چیزای دیگه گیر میده وگرنه یخ خانمی که تو جامعه هست و با دیگران ذوابط اجتماعی داره مطمئنا خودش مواظبه که بو نده و به نظر من حرف شوهرت از حسادت و عقده حقارت خودشه

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
عزیزم ببخشید مگ دیپلم و ارشد شعور میاره ایا کسی ک ارشد داره خیلی بالاتره ازهرنظر؟  یعنی چی دیپ ...

وا این چه حرفیه؟ نمیدونم شما چه قشری هستین ولی نمیتونین منکر این بشین که کسی که دانشجوی دکتری هست با کسی که دیپلم داره دغدغه های برابری داشته باشن حداقل از لحاظ تلاش اونیکه که داره دکتری میگیره  قابل ستایش تره شاید تلاش اونی که دیپلم داره تو زمینه های دیگه بوده که اونم قابل ستایشه 

نمیدونم چرا اینجا خانما استاد خلط مبحث هستن

به نظر میاد شوهرت نسبت به پیشرفت شما حسادت داره اما روش نمیشه علنی بگه و به چیزای دیگه گیر میده وگرن ...

منم همین حس رو دارم ولی اکثر جاها خودش مشوقمه و همه جا خودش با افتخار از تلاشام صحبت میکنه

ولی تو خونه اینجوری 

2740
خانمی این حرف رو نزن من هم مثل شما هنگام عقد شاغل بودم و کارو ادامه تحصیل در مدارج بالاتر شرط ضمن ع ...

عزیزم من که نگفتم هرروز ۱۴ ساعت بیرونم 

سه شنبه هام اینجوریه 

نمیدونم چرا همه ریختن سرم 

بقیه روزهام خب کلاس دارم ولی خیلی کمتره در حد ۴-۵ ساعت و به تمام وظایفم میرسم من از بی معرفتی شوهرم نالیدم که خب میبینه فقط یه روزش اینجوری مشغولم بازم درک نمیکنه

منم همین حس رو دارم ولی اکثر جاها خودش مشوقمه و همه جا خودش با افتخار از تلاشام صحبت میکنه ولی تو خ ...

شوهری که با افتخار از تلاشت میگه دیگه حسود نیست فقط یکم محبت میخواد لا به لای کارات به زندگیت نرس 

یکم بیشتر لذت ببرید از زندگی ۲نفره واقعا این روزا برنمیگرده. نباید مرد کنار زنش احساس تنهایی کنه بذار همیشه از حضورت لذت ببره

عزیزم من که نگفتم هرروز ۱۴ ساعت بیرونم  سه شنبه هام اینجوریه  نمیدونم چرا همه ریختن سرم& ...

خانمی 

طاقت مردها بسیار کم هست در بسیاری موارد خانمها قویتر هستند

بزار به حساب اینکه بخاطر نبودنت بهانه جویی کرده

سعی کن سه شنبه هات رو هم کمی خالی تر کنی که گزک دستشون ندی.

2706