2733
2734

واقعا بداخلاق و بد قلق و بد عنقه 

هر چی بقیه چیزاش خوبه در حدی که هرکی از بیرون منو میبینه فک میکنه چه شوهری کردم 

توخودمون گنداخلاقه 

من از صبح تا شب دانشگاهو کلاس زبانو کتابخونم 

بعد میام باید اوامر اقا که دوساعت زودتر از من رسیده خونه رو انجام بدم 

دست به سیاه و سفید خونه نمیزنه حتی از گرسنگی تلف بشه پانمیشه غذا رو گرم کنه بخوره با میوه سیر میکنه تا من بیام قبول دارم کارش سخته ولی من کمتر از اون خسته نمیشم 

دیروز من ۱۴ساعت بیرون بودم 

اومدم دیدم هنوز شام نخورده من میل نداشتم واسش غذا گرم کردم بهش دادم یه سری پروژه درسی داشتم نشستم سراون عادت دارم روزایی که اینجوری میام خونه برم حموم بعد هرکاری دارم بکنم ولی دیشب اینکارم مهم  بود نرفتم حمام یک راست درسو شروع کردم 

دیدم داره داد میزنه که بو میدی چرا تو حالیت نیست هیچی اسپری واسه چی حروم میکنی برو حموم (همه ی اینا باعربده) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شما که میخواستی زندگی مجردیتو ادامه بدی و درس و دانشگاه و کتابخونه ... چرا شوهر کردی؟؟؟؟

چ ربطی داره 😐😐😐😐😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
چ ربطی داره 😐😐😐😐😐

خیییییییلی ربط داره

خانمی که ازدواج میکنه دیگه تنها نیست که بخواد صبح تا شب بیرون باشه و کلاس و زبان و درس و یونی و ... خبیه مرد ازدواج میکنه که ارامش داشته باشه میاد خونه غذای گرم بخوره وگرنه خب همون دوست دختر بازی رو ادامه میداد دیگه ... اینهمه خرج و زن گرفتن برای چیشه؟

2738

منم خیلییی خجالت کشیدم حق بهش دادم هیچی نگفتم سریع رفتم دوش گرفتم 

ولی خیلی خجالت کشیدم 

دید که چقد خستم بعد من  تنم اونجوری نیست که خیلی عرق کنم و بو بگیرم 

درک نکرد اینجوری با اون خستگی سرم داد کشید و هر چی خواست گفت

عزیزم شما که میخواستی زندگی مجردیتو ادامه بدی و درس و دانشگاه و کتابخونه ... چرا شوهر کردی؟؟؟؟

راس میگی.اونم زن گرفته ک از سرکار بیاد غذاش اماده باشه وگرن مجردمیموندن دیگه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

تعادل برقرار کن عزیزم بین شوهرداری و خانه داریت و درس و دانشگاهتت زتدگیتو به بازی نگیر اول زتدگیت 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76

والله چه شوهر خوب و خوش اخلاقی داری که همه اش بیرونی و تحملت میکنه 😂😂😂بیا پیش‌ شوهر من تا نشونت بده شوهر بد اخلاق یعنی چه 😂😂😂😂😂

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

خونه شوهر رو با خونه پدر اشتباه گرفتی  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2706