2703
2553
عنوان

خوش به حال اوناایی که شوهرشون خوش اخلاقه بیاین بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 4181 بازدید | 195 پست
من دایم در طول روز حواسم بهش هست از محبت کلامی و فیزیکی چیزی کم نذاشتم  ولی چیزی که خانمای این ...

خیلی بده واقعا ولی همونطورکه گفتم شاید از تحمل شرایطی که داره دیگه خسته شده که اخلاقش اینجوری شده

مادرم همسرم دخترم و پسرم عشقای زندگیم
چند بار تایپ کردم دکمه بک رو زدم همش پرید 🤦😂 عزیزم سوال خودت رو از خودت میپرسم  من بعنوان ی ...

من طرفدار پروپاقرص صحبت های شمام بر منکرش لعنت حرف من چیز دیگست وظیفه زن کار خونه نیست اما اگر شاغل نیست و کار بیرون نمیکنه باید یک ور از این زندگی رو بگیره یا نه حتی اگر زن شاغل باشه خرج خونه رو نده ولی واسه خودشم خرج کنه یعنی میتونه خرج خودشو در اره پس ی کمک خرجیه واسه شوهر یعنی تا حدودی وظیفه اش رو انجام داده کار خونه کار زن نیست این یک حقیقت محض و غیرقابل انکار هست اما نمیشه رویایی بود بگیم نه کار خونه نه کار بیرون برم دانشگاه آرایشگاه فروشگاه کلاس زبان و اینا فقط بعد کار خونه هم به من چههههههههههههههههههههههه

منم یک خانم شاغل هستم و کلا شرایط زندگی من طوری بوده که مادرشوهرم واسه من مادری کرده در حدی که ماه به ماه آشپزی نکردم و با وجود سه تا بچه هم دانشگاه رفتم هم شاغل بودم با وجود اینکه پولشو خرج خونه نکردم حتی یک ریال شوهرم گاهی غر میزنه اما هیچوقت هیچوقت حتی یک بار نشده واسه کارم یا درسم بهم تو بگه یا ناراضی باشه همیشه سعی کردم طوری برنامه ریزی کنم که الویت با اون باشه یعنی درسته شام درست نکردم خونه گردگیری نکردم یا کارگر داشتم یا مادرشوهرم بنده خدام محبت کرده اما هر وقت زنگ خونه رو زده رفتم استقبالش کیفشو گرفتم بوسش کردم منم میتونستم تا ساعت 10 شب بیرون خونه بمونم برم کلاس اینور اونور اما الویت با شوهرم بوده شده از درسم و کارم بزنم واسه شوهرم کم نزاشتم نزاشتم یبار بیاد چراغ خونه رو خاموش ببینه مسئله الان افراد شاغل نیستن مسئله اینه کسی که میره درس میخونه یعنی داره واسه خودش وقت میزاره چه بری آرایشگاه چه بری کلاس زبان چه هر جای دیگه واسه خودش وقت گذاشته

مردی که خسته از سرکار میاد باید یکی باشه واسش آبی چایی چیزی بیاره (وضعیت زن شاغل فرق داره اسی شاغل نیست که) میاد میبینه از سرکار خسته اومده زنش دنبال آرزوهاشه (به گفته خود اسی) باید بیاد اول چراغ رو روشن کنه بعد کسی نیست بهش حتی یه سلام بده گشنه و تشنه میشینه میوه هم بدتر ضعف میاره خوب همه اینا باعث میشه که عصبی بشه حق هم داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برا بعضیا متاسفم که زن رو فقط کلفت تو خونه میبینن الان دیگه دوره ای نیست که زن بشینه تو خونه و فقط کلفتی کنه من پا به پای همسرم کار میکنم و حتی بیتر از اون پس تو خونه هم اون باید پا به پای من کار کنه تازه من دارم بچه ی اون و خودم رو هم تو شکمم حمل میکنم هی سرزنش نکنید که چرا ازدواج کردی مگه شما ازدواج کردید که کلفت خونه مردم بشید 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
اخه واسه خوش گذرونی که بیرون نیستم دارم ارشد میگیرم سختیای خودشو داره  میتونس بره یه دیپلمه بگ ...

عزیزم ببخشید مگ دیپلم و ارشد شعور میاره ایا کسی ک ارشد داره خیلی بالاتره ازهرنظر؟ 

یعنی چی دیپلمه بشینه خونه غذا بپزه و... این حرفتون نشون داد شمافقط داری درس رو میخونی و عقده و بی شخصیتی یاد میگیری

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم
اخه واسه خوش گذرونی که بیرون نیستم دارم ارشد میگیرم سختیای خودشو داره  میتونس بره یه دیپلمه بگ ...

خیلی دلم شکست با این حرفتون چرا همجنس خودتونو خورد میکنید؟

و خدایی که در این نزدیکیست  
2714
منم خیلییی خجالت کشیدم حق بهش دادم هیچی نگفتم سریع رفتم دوش گرفتم  ولی خیلی خجالت کشیدم  ...

یعنی چی که گفته بو میدی.خوب جوابشو میدادی این هیچ ربطی به تو خونه بودن و نبودنت نداره میگفتی  خجالت بکش حتی اگه بو بدمم تو حق نداری اینطوری رفتار کنی. والا خانوما همیشه خودشونو کم میبینن اگه خانه دارن میگن چون تو خونه هستم از جامعه عقبم شوهرم بد رفتاری میکنه اکه بیرون کار میکنن میگن چون تو خونه نیستم شوهرم بد رفتاری میکنه

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.

ببین عزیزم مشکل شما فقط عدم مدیریت زندگیته وگرنه شما هم میتونی به پیشرفتت برسی و هم به همسرت.شرایط رو عکس تصور کن.همسرت بدون توجه به شمافقط به پیشرفت خودش فک میکرد ووقتی شمااعتراض میکردی میگفت همینی که هست با دیپلمه ازدواج میکردی برات وقت میذاشت.چه مرد و چه زن بعد ازدواج باید برای شخص مقابلشون زمان بگذارن.وهمینطور پیشرفت شخصیشون.خودخواهی تو زندگی مشترک مشکلات جدی به بار میاره

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
برا بعضیا متاسفم که زن رو فقط کلفت تو خونه میبینن الان دیگه دوره ای نیست که زن بشینه تو خونه و فقط ک ...

کلفت؟؟ شما یکم وظایف خانم و اقارو اشتباه گرفتی گویا😉😉😉😌😌

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم
من دایم در طول روز حواسم بهش هست از محبت کلامی و فیزیکی چیزی کم نذاشتم  ولی چیزی که خانمای این ...

وقتی دار فحش میده نزدیک شو دستاشو بگیر بگو بیا بشین. یه لیوان اب سرد بده بخورا خودتو بذار جای من اگه این حرفها رو میشنیدی چه حسی داشتی 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
ببین عزیزم مشکل شما فقط عدم مدیریت زندگیته وگرنه شما هم میتونی به پیشرفتت برسی و هم به همسرت.شرایط ر ...

افررررین

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

من هم درس میخونم هم به شوهرم وزندگیم رسیدم اما درسم وکارای بیرون فقط30درصد ازوقتمو میگیره70درصد دراختیار همسرم بعدش زن وظیفشه به شوهرش برسه یعنی اگه خونت نامرتبه الویت باتمیزی خودته چون تو وظیفت همسرداریه گلم بنظرم از کارای بیرونت کمتر کن تاخدایی نکرده زندگیت خراب نشه

2706