2737
2739
عنوان

بچها80کیلوام😮

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کالری شماری .وقتی کم کردی روزی چند کالری میخوردی؟

من قدم 170وزن شروع 86

تو سه مال رسبدم ب 70

روزی 1200کالری میخوردم رقص وپیاده روی هم داشتم بیا کمک هم کنیم لاغرشیم تلگرام نداری؟

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
خانما هر کس این پستو میخونه لطفا برای دو تا تاپیک آخرم گزارش بزنید و لایک کنید صلوات میفرستم براتون ...

زدم گلم.

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
2728

[QUOTE=108519316]من قدم 170وزن شروع 86 تو سه مال رسبدم ب 70 روزی 1200کالری میخوردم رقص وپیاده روی هم داشتم بیا کمک ...[چرا دارم.کدوم شهری؟

2738

منم باخودتون ببرین صواب داره هیچکی نیست همراهیم کنه بجای کم شدن دارم زیادمیکنم ۶۸رو تو یک ماه رسوندم ۷۰منی که ۶۰کیلوبودم اوف اوف اوف

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
واقعا چرا تعجب میکنید؟خوب اضافه وزن دارن دیگه ،تعجب نداره که گلم

نمیفهمن دیگه...فک میکنن طرف ۱۲۰ کیلو رو فقط خورده.نمیگن شاید مشکلی داشته چاق شده

من قدم 170وزن شروع 86 تو سه مال رسبدم ب 70 روزی 1200کالری میخوردم رقص وپیاده روی هم داشتم بیا کمک ...

تو س ماه یا س سال؟

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2706