2733
2734
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221079 بازدید | 743 پست
خراب شه این دنیا که بعد 11سال باید قسمت هم نباشیم

استارتر حلال کن ولی من همش خندم میگرهههه خیلی عصبی شدم از دست این ور پریده

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید قسمت هم نبودید شاید اگه بهم میرسیدید از هم متنفر میشدید حتما صلاحتون بوده

کاش فقط رسیده بودم بهش بعد متنفرمیشدم..بهتر از وضع الانم بود...روزی هزاربار میمیرمو زنده میشم...چی بگم خواهر .....

معذرت ميخوام استارتر ولي با حرفايي كه زدي من احساس ميكنم كسي رو پيدا كرده و داره باش وقت ميگذرونه&nb ...

نمیدونم

انلاین نمیشه اصلا

کسی که تا نصف شب انلاین بود الان روزی 2_3بار در حد 5دقیقه انلاین میشه

2731
خراب شه این دنیا که بعد 11سال باید قسمت هم نباشیم

اینا کاملا طبیعیه.شما الان افسرده این،یه مادر بچشو از دست میده بازم زندگی میکنه ومیخنده این غم که درمقابلش چیزی نیست.زمان بدین فقط زمان.

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞
نزار عکسشو به قلب خودت حرمت بزار بلاخره تو عاشقش بودی

بعد چند سال حرمت یادت میره به سادگیات میخندی ...من ۵ سال پای کسی بودم که یه روز گوشیشو خاموش کرد و من فهمیدم یه هفته بعد عقد کرده...تا روز آخرم باهم مشکلی نداشتیم...خداروشکر الان همسرم کنارمه با دنیا عوضش نمیکنم

اخی..😔😔😔😔

باورت میشهههه  میگفت بگید عروسیش کیه میخوام بیام عروسیش😰

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
بخدا همینه. خیلی دهن بین بود. خیلی جوگیر بود. بخدا میدونم همینه بهشم گفتم خودشم میگفت میدونم این ک ...

خیلی فکر بچه گانه ای داره.من خودم اولین و آخرین مرد زندگیم شوهرم بوده.هیچوقتم به این فکر نکردم که چرا قبلش شیطونی و خوششگذرونی نکردم.چون همیشه باهم خوش بودیم.به نظرم این آدم اصلا صلاحیت زندگی مشترک نداره😐

خدایا...! رگ گردنو بیخیال... بغلم کن... دارم میفتم!