2733
2734
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221066 بازدید | 743 پست
بخدا به حرف راحته من الان دیگه پیام نمیدم بهش و اون اصلا عین خیالشم نیست به من گفته بود از غصه جدا ...

من هیچکدومتونو نمیشناسم ولی از چچیزایی که تعریف کردی حسم بهم میگه کاملا توی جو اطرافیانش قرار گرفته و مطمئن باش یروز پشیمون میشه  و میفهمه که ولگردی و مسافرت و خوش گذرونی و ... جای عشقو نمیگیره

خدایا...! رگ گردنو بیخیال... بغلم کن... دارم میفتم!
یه سوال؟؟اگه این خانوم بره بقول خودش لاشی بشی  دوراشو بزنه ......منظورمو که فهمیدین،برگرده باها ...

نه

واقعا نه

از همین میترسم

از این میترسم گلدونی که 11سال بهش آب دادم بشکنه

کسی که دوراشو زده برگرده دیگه لیاقت زندگی نداره

من از همین میترسم که بره دوراشو بزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هیچکدومتونو نمیشناسم ولی از چچیزایی که تعریف کردی حسم بهم میگه کاملا توی جو اطرافیانش قرار گرفته ...

بخدا همینه. خیلی دهن بین بود. خیلی جوگیر بود. بخدا میدونم همینه

بهشم گفتم

خودشم میگفت میدونم این کارا آخر عاقبت نداره ولی میخوام برو و انجام بدم

قبلش که نبودم..چرا بادل من..با ابروی من بازی کرد...اگه یک ذره تلاش کرده بود به خدا میموندم..پول برام ...

منم یه کی از دوستای داداشم عاشقم  شده بود ولی من کور عشق به شوهرم شده بودم هرچی اون میگفت نکن به دردت نمیخوره من باور نمیکردم احساس میکنم اه اون منو گرفته. بعد نامزدیم تا چند ماه خونه نشین شده بود 

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2740
نه واقعا نه از همین میترسم از این میترسم گلدونی که 11سال بهش آب دادم بشکنه کسی که دوراشو زده برگ ...

پس لطفا دورشو کامل خط بکشین.من روزی رو میبینم که شما ازدواج کردین با یه دختر خیلی بهتر و این خانوم پشیمونه و برگشته.شما هم هوایی شدین.حسم اینو میگه.

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞
من دیگه هیچ دختریو نمیتونم قبول کنم من بهترین عشقو زندگی و دخترو داشتم آخرش این شد. وای به حال بقیه

عین حرفای منو میزنی وقتی میدونستم ک بهش رسیدن محاله الان داغی دو سه سال دیگه ک کم کم فراموشش کردی میفهمی ک ب کسی دبگه ای هم ب جز اون میشه فکر کرد ولی ی چیزی مطمن باش بهتر از تورو پیدا کرده ک ب این راحتی ولت کزد