2726
عنوان

داستان زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 221066 بازدید | 743 پست
بابا منم اولش مغرور بودم گفتم به سلامت دیدم واقعا رفت دیدم تمام زندگیم دود شد جلو چشمام چند روز گ ...

ببین یه مدت بهش اصرار کن هرروز جلو چشمش باش آخرین روز برو بهش بگو امروز روز آخریه که ازت میخوام برگردی(یاد اهنگ ابی افتادم خخخ) دیگه مزاحمت نمیشم چون فکر میکنم دارم اذیتت میکنم بعد خدافظی کن و واقعا دیگه سراغش نرو...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که نمیدونم زندگی شمارو میگم باید جای من باشی تا بتونی درکم کنی

اتفاقا چون کاملا شمارو درک میکنم تا حالا بیدار موندم که شمارو متوجه کنم اشتباه میکنید. اما ...... مهم نیست

بخدا به حرف راحته من الان دیگه پیام نمیدم بهش و اون اصلا عین خیالشم نیست به من گفته بود از غصه جدا ...

ای بابا عجب دختر ورپریده ایه..شک ندارم باکسی هست الان...که باهاتون اینجور میکنه

وقتی میخواد بره دیگه چکار میشه کرد😔😔

بسپارش بخدا..😔😔😔

ولش  کن بهتر ک الان روی اصلیشو نشون داد تااینکه بعد ازدواج ولت میکرد منم ی جورایی تجربه تورو داشتم ولی خونوادم راضی نشدن  ب ازدواج تصمیم گرفتم برا همیشه بذارمش کنار ولی 2 3سال  تمام فکرو ذهنم اون بود ولی ما قسمت هم نبودیم باید قبول میکردم هرچند سخت بود سعی کن فراموشش کنی شاید فراموش کردنش چندین سال طول بکشه با ازدواج کردن  و تشکیل خونواده میتونی فراموشش کنی  

مرسی ممنونم

یه سوال؟؟اگه این خانوم بره بقول خودش لاشی بشی  دوراشو بزنه ......منظورمو که فهمیدین،برگرده باهاش ازدواج میکنین؟؟؟صادقانه ج بدین

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

دوستااااام من نمیدونم چرا این جوری شدددددم خیلی غصه دارم و فشار عصبی زیادی رومه ولی همش میخندم وااا چرا

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
ولش  کن بهتر ک الان روی اصلیشو نشون داد تااینکه بعد ازدواج ولت میکرد منم ی جورایی تجربه تورو دا ...

من دیگه هیچ دختریو نمیتونم قبول کنم

من بهترین عشقو زندگی و دخترو داشتم آخرش این شد. وای به حال بقیه

خب پس گووور باباش..در اصل بایدم فراموش کنه اخه شما متاهلی عزیزم

قبلش که نبودم..چرا بادل من..با ابروی من بازی کرد...اگه یک ذره تلاش کرده بود به خدا میموندم..پول برام مهم نبوده و نیست فقط یه کار ساده پیدا میکرد.سربازی میرفت..هیچی نمیخواستم

امبدوارم رنگ خوشبختی نبینه.😭😔😔

2706