2733
2734
عنوان

ی دختره تو کلاسمونه همه پسرا میخانش😐

| مشاهده متن کامل بحث + 14251 بازدید | 167 پست
ای بابا چرا کات کردین؟

شخصیت هامون بهم نمیخورد،من یه دختر اروم و کم حرف بودم که با پسرا مراوده نداشتم، کلی خط قرمز داشتم

اون دلش یه دختر شیطون و اجتماعی میخواست که با دوستای پسرش هم راحت باشه، و صد البته خیلی اپن باشه

اخرش تموم شد، بعد اون هیچکس رو قبول نکردم دلم نمی خواست پشت سرم حرف باشه که اره این دختره با همه هست،تو دانشگاه ققط با همون دوس شدم 

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مهره مار دارن ی عده،

من دارم به خدا

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
2740
خانما هر کس این پستو میخونه لطفا برای دو تا تاپیک آخرم گزارش بزنید و لایک کنید صلوات میفرستم براتون ...

گزارش زدم

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
چیست

همون مهره مار خودمون یک اصطلاح سیاسی 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
میدونی مثل چی میمونه؟

نه ؟

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
منم دارم😎😎❤️

❤❤

2706