2752
2734
عنوان

ی دختره تو کلاسمونه همه پسرا میخانش😐

| مشاهده متن کامل بحث + 14295 بازدید | 167 پست

ما هم دانشگامون داشتيم

يه دختره بود عين سوفيا لورن محشر بود منم همش نگاش ميكردم خيلي اروم و نجيبم بود خوشگل قد بلند مهربون درسخون با ادب خيليا بهش پيشنهاد دوستي و ازدواج دادن ولي زهي خيال باطل خوشگلارو زود قاب ميزنن دوست پسر خارج دانشگاه داشت

الانم كاناداست دوتا بچه داره سنش بالا رفته ديكه جذابيت دختريشو نداره

عه چ جوری مختو زد؟😂

تا یک ماه روزای که کلاس داشتم میفتاد دنبالم مثلا کسی مزاحمم نشه،گلم میخرید

ولی اگه عقل الانمو داشتم همونم قبول نمیکردم، همون دختر مغرور که به هیچ پسری محل نمیداد، میموندم

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خىز من يه بار خر شدم با همكلاسيم دوس شدم ميگفت خيلي وقته دوسم داشت و زير نظرم گرفته بود ميگفت با پ ...

ن اخه داستان من فرق داشت واسه دوستی نبود داشتن تعریف اندام میدادن من واسه همین عصبی شدم من شهرستانم محیط کوچیکه اصلا ب خودم اجازه ندادم با هیچکدوم از پسرای شهرم دوست شم واقعا مزخرفن ابروتو میبرن واسه همین تعجب کردم دربارم حرف زدن دوست پسر دارما ولی خداروشکر ک از شهر خودمون نیست😅

🖤

منم خیلی دوست داشتم خواستگار زیاد داشته باشم ولی برخلاف خواهرم فقط یه خواستگار رسمی داشتم که باهاش ازدواج کردم و الحمدلله خیلی راضیم😁

تو دبیرستان با یه دختر با ظاهر معمولی دوست شدم هرچی از مهربونی و خوش زبونیش بگم کم گفتم همه ی معلما دوستش داشتن و با محبت بهش نگاه میکردن ...کلی هم خواستگار داشت ....بهش حسودی نمیکردم ولی بدم نمیومد منم تو اون سن خواستگار میداشتم😅 ....چون هم رشته نبودیم کلا از هم دور شدیم و نفهمیدم بالاخره خوشبخت شد یا نه

منم خیلی دوست داشتم خواستگار زیاد داشته باشم ولی برخلاف خواهرم فقط یه خواستگار رسمی داشتم که باهاش ا ...

خداروشکر که شوهرت خوبه 

همین مهمه 

مگه آدم چند بار ازدواج میکنه 

ممکنه هزارتا هم خواستگار خوب باشه ولی آخرش آدم خوشبخت نشه

تا یک ماه روزای که کلاس داشتم میفتاد دنبالم مثلا کسی مزاحمم نشه،گلم میخرید ولی اگه عقل الانمو داشتم ...

منم‌ تو دانشگاه به کسی محل نمیدادم،ولی سر شوهرم تر زدم،

همیشه‌خودمو سرزنش میکنم کاش تو اون زمان به‌ شوهرم محل نمیذاشتم تا برای همیشه بره

2706