2733
2734
عنوان

میخواهم خودمو خالی کنم بیایین از کارهای خانواده شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 77 پست
وااای چقد فضولن خدااایا به غربالگری هم کار داره 

آره بابا به مامانم هم گفته من نمیدونم این چرا اینقدر رفت سونوگرافی من تا حالا دوبار رفتم اونم دکتر نوشته ان تی و تو نه هفته جاریم میگه ضرر داره همه باردار میشن این ناز میکنه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
همه کاراشون یه طرف زنگ زدن این خانمهای بی شخصیت به مرد خونه یه طرف دیگه  منم جاریهام با خودم ص ...

دقیقا عزیزم سر این موضوع با شوهرم کلی دعوا شد ساعت دو زنگ میزد گوشی رو میداد دست دخترش میگفت دلش برات تنگ شده عموش خودشم اوایل ازدواج 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به خدانمیدونم شماکه میخواددخترمردم رورنج بدیدچرا ازول آمدی چراحالاکه دوتاجوون باهم یه خونه ساختن چرا ...

من که اونقدر زجر کشیدم میگم دختر داشته باشم بهش میگم ازدواج نکنه

دقیقا عزیزم سر این موضوع با شوهرم کلی دعوا شد ساعت دو زنگ میزد گوشی رو میداد دست دخترش میگفت دلش برا ...

باید گوشی میگرفتی میگفتی عمو وقت نداره والا من نمیذارم بچه هام به عموشون زنگ بزنه میگم کارداشتید به زنش بگید به اش بگه میگم تازه ازدواج کردن به شوهرش حساس هستن ای خدا فقط شعور چیز خوبی هست

برای من که سنتی بهشون رفتم و کلی سرترم هم خودم هم خانوادم هم همینکارارو میکنن طوری که حتی اشماهای خو ...

خدا جوابشون رو بده من خواهرشوهرم خودش ازدواج نکرده ۴۵ سالش هست واقعا من که ازش میترسم چون حرف زدنش هم یجور دیگه است عروسیم رو اونقدر بد کرد 

من که اونقدر زجر کشیدم میگم دختر داشته باشم بهش میگم ازدواج نکنه

عزیزم به خدا تپش قلبم رفت بالا با این حرفات.عزیزم میدونم سخته اما سعی کن بهشون فکر نکنی برای خودت و بچت ضرر داره.

خانواده شوهر منم دست کمی از خانواده شوهر شما ندارن.

بس حرص خوردم فقط خودمو مریض کردم اونا دنبال خوشی های خودشونن

2740
باید گوشی میگرفتی میگفتی عمو وقت نداره والا من نمیذارم بچه هام به عموشون زنگ بزنه میگم کارداشتید به ...

راست میگه .همینو بچه هاشونم سر من میاوردن😂جواب همشونو دادم‌.به خاله اش که میگفت پسرو دیگه نمیبینیم گفتپ والا منم نمیبینمش اخ سوختن خانوادگی اخ سوختن.شوهر من تا شب سرکاره منتشو به من میدن!انگار ور دل منه

باید گوشی میگرفتی میگفتی عمو وقت نداره والا من نمیذارم بچه هام به عموشون زنگ بزنه میگم کارداشتید به ...

آره عزیزم فدات

همه کاراشون یه طرف زنگ زدن این خانمهای بی شخصیت به مرد خونه یه طرف دیگه  منم جاریهام با خودم ص ...

دقیقا اصلا برا من قابل قبول نیست من ۳۰سال ازدواج کردم نمیتونم به برادرشوهرام زنگ بزنم فقط رو درو پیش خانمشون حرف میزنم 

راست میگه .همینو بچه هاشونم سر من میاوردن😂جواب همشونو دادم‌.به خاله اش که میگفت پسرو دیگه نمیبینیم ...

من نمیتونم جواب بدم چون میدون چیزی هم بگم ول نمیکنن اون جاری دیگه ام رو خواهرشوهرم پرت .کرده بود خیابون من تنها کاری که کردم رابطه ام رو قطع کردم ولی شوهرم نگفتم نره اونم هر روز میره

عزیزم به خدا تپش قلبم رفت بالا با این حرفات.عزیزم میدونم سخته اما سعی کن بهشون فکر نکنی برای خودت و ...

فدات بشم گلم مواظب خودت باش نه منم زیاد بهشون فکر نمیکنم ولی خوب آدم ته دلش ناراحت میشه گلم خدا به فریادمون برسه

راست میگه .همینو بچه هاشونم سر من میاوردن😂جواب همشونو دادم‌.به خاله اش که میگفت پسرو دیگه نمیبینیم ...

خوب کاری کردی بیجا میکنن به خدا من یه جاری دارم اگه خواهرشوهرم زتگ به شوهرش بزنه ناراحت میشه من خودم میگم اشکال نداره خواهرش هست ولی وقتی میام نی نی سایت میبینه که خواهرشوهرها اذیت میکن به جاریم حق میدم

خدا جوابشون رو بده من خواهرشوهرم خودش ازدواج نکرده ۴۵ سالش هست واقعا من که ازش میترسم چون حرف زدنش ه ...

ببین راه حل داره ولی حرص و جوشش زیاده .چه بخوای چه نخوای.باید اینکارایی که میگم بکنی منم اروم و مطیع بودم و کلا تو خانوادم همچین چیزایی نداشتیم ولی به بقیه جاریام نگاه کردم که کسی نمیتونه بهشون تو بگه.باهرکس عین خودش.تورو خانوادت با کلی دردسر و سختی بزرگ نکردن حرف بشنوی.پس حرف نشنو.جواب بده.هرچی گفتن همون لحظه جواب بده تا حساب بیاد دستشون.و پیش شوهرت نگو .همونجا خودتو تخلیه کن.اگه حرفی پیش شوهرت زدن انکار کن بگو واه چه حرفا.تو که منو میشناسی.مادرشوهرمن حرف میزد به شوهرم میگفتم به اون میگفت نه والا من چیزی نگفتم!برای منم کادو و طلا و هیچی ندادن!چه پای عقد چه عروسی .عقدو پیچوندن گفتن عروسی میدیم عروسی هم ندادیم بااینکه کلی ادعاشون میشه.خودتو ازاد کن فکر پیشرفتت باش.خودتو اسیر اون خاله زنکا نکن.دیر برو دیر بیا تانپرسیدن حرف نزن.هرچیم گفتن نگاه کن.ولی توهین کردن یا اذیت همونجا جواب بده.من اخریا اینجور شدم اولا خیلی مثل ادم حسابشون میکردم.بعدشم زنگ زدن جواب نده هر ده بارو یبار جواب بده بگو کار داشتم.شده الکی بری کلاسی باشگاهی جایی برو که شوهرت ازت حرف بشنوه

2706