2703
2553

تا حالا خیلی کم راجب خانواده شوهر گفتم چون کلا رابطه ام رو قطع کردم البته قهر نیستم در حد سلام علیک و خداحافظ ولی باز تو دلم ناراحتم میکنن من و شوهرم دوست بودیم شوهرم جلوی خانوادش وایساد دو تا جاری دارم و یه خواهرشوهر یکی از جاریهام دختر دایی شوهرم هست و برام خواهرشوهری کرد زمانی تو دوران نامزدی اونقدر اذیتم کردن که نگو مادرشوهرم هی تیکه مینداخت و از این حرفها میگفت الان بی حیاها ازدواج کردن خودش رو اندخته به پسرم و اینا من از لحاط فرهنگ و تحصیلات همه چی سرترم ازشون دختر جاریم ده سالش بود نمیذاشت با شوهرم کنار هم بشینیم میگفت تو اونطرف بشین من باید میش عموم بشینم هیچ کدوم هم حرفی نمیزدن فحشهای خواهرشوهرم از تو آشپزخونه میشنیدم ولی نمیدونم چرا هیچ وقت نمیتونستم جواب بدم بگذریم مادرشوهرم حتی تو عقد یه عیدی کادو نداد و هیچ عروسیم رو هم نمیذاشتن بگیرن الان که باردارم خانوم هر روز زنگ میزنه شوهرم رو پر میکنه خواهرشوهرم هم همینطور میگن چرا زود زود میره آزمایش من شاغلم و پولهای آزمایش رو خودم میدم سه تا النگو داشتم هی میگفت بفروشین ماشین بخرین طلا خوب نیست یعنی چی طلا الان خودش رفته کلی النگو خریده از وقتی بارداریم رو فهمیدن دوباره پیداشون شده اون جاری همون دختر دایی هم رو که نگم اوایل شب ساعت دو شب زنگ میزد به شوهرم و اینا میخاستن منو حرص بدن 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3370817/میشه-بیاین?postId=108452289

گزارش میزنین 😔

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چه موجوداتی...

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2714
بهشون بگو از پول خودم میرم آزمایش! چقدر پروو هستن من جات دارم حرص میخورم.

اونقدر حرصم میدن منم کلا آدمی نیستم که دعوا کنم باهاشون چون خیلی بد هستن مخصوصا خواهرشوهرم تو دعوا بخدا همه دوستام ازش ترسیده بودن

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

عزیزم بارداری

آرامش خودتو حفظ کن

تو که میدونی اینا قصدشون اذیت کردن تو هست

شوهرت سمت تو باشه کافیه

چشمات رو ببند برات مهم نباشه

من خودم قبلا خیلی برام مهم بود که چی میگن و چیکار میکنن

الان دیگه نه

عشق تو به غیر دردسر🤕 نیست ولی...قربان سری که درد کردن بلد است😇
اونقدر حرصم میدن منم کلا آدمی نیستم که دعوا کنم باهاشون چون خیلی بد هستن مخصوصا خواهرشوهرم تو دعوا ب ...

من ۳ تا خواهر شوهر دارم یا خدااا فقط شر درست میکنن و حسوووود

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خداوند لعنتشون کنه منم کم نمی‌کشم از دستشون  فقط موندم چرا اینکاراشون بی جواب میمونه در‌حق عر ...

آره چند روز هست گریه میکنم میگم آخه من که حتی اسم اونا رو نمیارم چی میگن 

اونقدر حرصم میدن منم کلا آدمی نیستم که دعوا کنم باهاشون چون خیلی بد هستن مخصوصا خواهرشوهرم تو دعوا ب ...

بهتره شوهرتون جلوشون وایسه اونه که باید از شما دفاع کنه و اجازه نده پشت سر شما حرف بزنن. 

[QUOTE=108454797]https://www.ninisite.com/discussion/topic/3370817/میشه-بیاین?postId=108452289 گزارش میزنین  ...[/QUO]

زدم گزارش

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706