2737
2734
عنوان

میخواهم خودمو خالی کنم بیایین از کارهای خانواده شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاری چه گهی یه که بخواد زر بزنه دهنشون و آسفالت کن 😠 البته خودت نه شوهرت 

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
آره چند روز هست گریه میکنم میگم آخه من که حتی اسم اونا رو نمیارم چی میگن 

واای بیخیال بابا 

حامله ای غصه این بیشعورارو میخوری که چی بشه 

اونقد بگن جونشون درآد 

زندگیتو بکن 

ازمایشم از پول شوهرت بده اتفاقا تا بسوزن 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731
من ۳ تا خواهر شوهر دارم یا خدااا فقط شر درست میکنن و حسوووود

من یدونه که دارم با اون جاری دوتا میشن اونقدر بد هستن که بخدا تو عروسی میگفتن فقط حرمت ترو نگه داشتیم یعنی فحش غلیط داده بود بهشون که نرقصن

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2740
من یدونه که دارم با اون جاری دوتا میشن اونقدر بد هستن که بخدا تو عروسی میگفتن فقط حرمت ترو نگه داشتی ...

عزیزم دیگه بدشون از آدم میاد چه میشه کرد 

من حالا تازه انتخاب خود مادرخواهرش بودم متنفرن ازم شما که دیگه شوهرت انتخابت کرده ببین چقدر دارن حسودی میکنن

توام فقط شاد باش

شوهرت هیچی بهشون نمیگه

چرا میگه اگه نمیگفت میومدن دم در خونم دعوا میکردن ولی خوب هر چی باشه مادرشه گاهی حرفهاش تاثیر داره پریروز خودم قشنگ شنیدم میگفتن غربالگری دوم رو چرا باید بره لازم نیست نرین 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
عزیزم دیگه بدشون از آدم میاد چه میشه کرد  من حالا تازه انتخاب خود مادرخواهرش بودم متنفرن ازم ش ...

فداتشم عزیزم 

به خدانمیدونم شماکه میخواددخترمردم رورنج بدیدچرا ازول آمدی چراحالاکه دوتاجوون باهم یه خونه ساختن چراداری خراب میکنین چراهیچ وقت عروس روجای دخترتون نمیزاریداگه مادرشوهردخترتون این کارباهش بکنه چه حسی دارین من که مادرشوهرکلن دخترنداره بازم یک آدم بیدرکی هست که خدامیدونه دیگه اصلادوست ندارم باهشون رابطه داشته باشم😔

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
چرا میگه اگه نمیگفت میومدن دم در خونم دعوا میکردن ولی خوب هر چی باشه مادرشه گاهی حرفهاش تاثیر داره پ ...

وااای چقد فضولن خدااایا

به غربالگری هم کار داره 

همه کاراشون یه طرف زنگ زدن این خانمهای بی شخصیت به مرد خونه یه طرف دیگه 

منم جاریهام با خودم صهرن زنگ میزنن به شوهرم 😷

بنظر من ادمی که سلامت روحی داشته باشه اینکارو نمیکنه(خیلی متشخصانه گفتم 

)

2706