2733
2739
عنوان

چقدر من فقیرم 😢🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 1926 بازدید | 88 پست
من ازت پولدارترم😂😂۹۰۰دارم  ۱۰۰تومن دیگه گیرم بیاد میلیونر میشم😂😂😂

اه دوران پادشاهیمو تموم کردی ایشالله دلت چیزای خوشکل بخواد بخری کم شه پولت بازمن پولدارتر بشم😁😁تازه چند روز دیگه دوباره یارانه میدن میشه سیصدو خورده ایی😎😎

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من یه بار کارت کشاورزیم رو صفر کردم ولی نبستن😂😂😂خیلی به فقرا توجه داره ،بانک مهربونیه😂😂😂😂ولی ...

سلام مرفه بی درد

فقط 43 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جز راست نشايد گفت هر راست نبايد گفت!!اين خانوم از فقرش داره ميگه شما از پول نقد زيادي ك دارين ميگين!

ایما راستگو هستن دروغ بگن یا کلا نگن مماخشون دراز میشه

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..
2731
2738

من ته کارتم 40 تومن دارم اونم حاصل فروش یکی از لباساییه ک دیگه نمیپوشیدم و گذاشتم تو کمدا 😂😂😂😂😂😂😂

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

با این لینک توی وینک ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. وینک یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه توش می‌تونی خیلی راحت، كمد لباس ات رو جيرينگی به پول تبديل كنی، با ٥٠ تا ٧٠٪؜ تخفيف چيزميزای خاص بخری و به كمد همه دخترای ايرانی (و به زودی مريخی!) سرک بكشی! پاشو بيا

https://winkapp.ir/w/user/mohadesehahmadi/invite

2706