2737
2734
عنوان

چقدر من فقیرم 😢🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 1924 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمت کنه پدرتونو عزیزم  اگه ملکی چیزی خریدی که کار بسیار خوبی کردی چون پول نقد از ارزش میف ...

نه دیگه همه حسرتم همینه خرج بیخود کاش زمین میخریدم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731
مام پس انداز نداریم 😑😑 درامدمون زیاده ولی پس انداز نمیشه😕😕😕

باید یه جوری مدیریت کرد 

ما خرج اصلیمون مربوط به خورد و خوراکه ،اهل مسافرت هم هستیم ولی کاملا حساب شده میریم سفر ،پوشاک و لباس و اینا رو‌در صورت ضرورت میگیریم 

کاش بتونم مخارج خوراکمون رو مدیریت کنم

2740
ماهم هستیم ما الان زنو شوهری ۵۰ تومن پول داریم چشم انتظار یارانه شوهرمم بیکاره

ای وای خیلی بده اینجوری بیکار الهی ک همسرت از سر ماه همین ماه سر شغل جدید و پرپولی بره و از پول و ثروت غنی بشید عزیزم

پس خودت باید اراده کنی تا پس انداز داشته باشی 

پس انداز میکنم مثلا تا میبینم شد یه تومن میرم خرید فقطم لباس و وسایل تزیینی میگیرم 

خیلی خوشحالم ک هرچی دلم میخواد دارم اما خب پس انداز نداریم میترسم اینده پسرم چی بشه شوهرم میگه توفکر اونجاهارونکن ولی مگ میشه

جز راست نشايد گفت هر راست نبايد گفت!!اين خانوم از فقرش داره ميگه شما از پول نقد زيادي ك دارين ميگين!

میگم ک منم ندارم عملا ب د دردم نمیخوره سه روزه در ب درم یکی برام پول بریزه خرید دارم ولی ب یکی دوتا رو زدم جواب ندادن دیگه بیخیال شدم منم همدردم 

جز راست نشايد گفت هر راست نبايد گفت!!اين خانوم از فقرش داره ميگه شما از پول نقد زيادي ك دارين ميگين!

وگرنه ـاقعا قصد رنجش کییو ندارم الان ک فک میکنم شاید بد نوشتم شایدم نباید مینوشتم ب قول شما

معذرت میخوام از همه