2737
2734
ببین عشقم الان تیو عکس قالب برات میکشم ببین تا کجا باشه لبه های خمیر

دونه ای هام اینجوری کفه هاشون جداس؟؟ببین ب نظرت با وردنه باز کنم بعد بزارم رو قالب بعد کناره هاشو قیچی کنم خوب میشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تموم این عکسا و ویدیو ها رو دیدم 

به علت کره داشتن بالای خمیرت وردنه بکشی بهش میچسبه و خراب میشه کارت مگراینکه ارد بپاشی و اون باعث سفت شدن و ترک خوردن خمیرت میشه

فقططط با دست

فدات شم من هرکاری کردم نتونستم عکس لبه ها روکه تا کجا بیاری نشون بدم با شکل .... خط کش بزار تا دو سا ...

تا دوسانت بزنه بیرون از قالب ببین تو عکسا کامل اندازه ی قالب پهن کرده بعد قیچی کرده

2728
من تموم این عکسا و ویدیو ها رو دیدم  به علت کره داشتن بالای خمیرت وردنه بکشی بهش میچسبه و خراب ...

اها الان متوجه شدم یکم از خمیر برداردم با دست پهن کنم داخل قالبا با دست پر کنم داخل قالبو ن با وردنه الان متوجه شدم فقط اون دوسانتو ک میگی اصن متوجه نمیشم ینی دوسانت بالاتر از قالبم باشه خمیر؟کامل ارتفاع کناره هاش با قالب یکی نباشه میگی؟؟

2740
اها الان متوجه شدم یکم از خمیر برداردم با دست پهن کنم داخل قالبا با دست پر کنم داخل قالبو ن با وردنه ...

چرا فدات شم یکی باید باشه

خمیر رو به چند تیکه تقسیم کن

یکیشو بردار با دستت کف قالبت پهن کن تا لبه ها هدایتش کن بعد تا دو سانت بالا اوردی از کف قالب به سمت لبه ها کاتش کن

نهههه عزیزم از کف قالب دو سانت بیاد بالاتر اصلااا نباید بزنه بیرون از قالب

قربنت برم فقط ی سوال تمام دیگه 

دونه ای ها هم اینجوری کفش جداست اگه کف جدا نباشه مشکلی پیش میاد میخوام برم قالب بگیرم بگم برای تارت میخوام؟؟دونه ای فرق داره؟؟؟

ببین مثلا گفته پودر شکر منطور خاک قنده؟و این که یک قاشق سوپ خوری چندتا قاشق غذا خوریه؟؟؟

پور قند و پودر شکر با هم فرق دارن!

قاشق سوپخوری اوناییه که گردن کاملا و یه هوا از قاشق غذتخوری بزگتره، نه اونقدری که بشه گفت 

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
من دیووووونه ی اشپزی هستم.ممنون از تو که باعث شدی لذت ببرم این دقایق رو    

دوتا سوالم موند ببخشید خیلی خسته ات کردم یکی فر بالارو روشن کنم یا پایین دوم قالب دونه ای ها هم مخصوصه مث اینی ک عکسشو گداشتی کفشون جدا میشه یا نه یک سره اس؟؟و ی خواهش اگه عکسی از تارت میوه ات داشتی برام بزار بی زحمت 

2706