2726

پودر تارتو از فروشگاه بگیرین درست کنین خیلی عالیه

داخلشم با میوه پر کنید

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام ی چیزی باشه خونگی همشو خودم درس کنم 

خب پودرش که چیزی نیست خودتون در اصل درستش میکنین تازه با پودرم کلی کار داره باید خمیرشو و سسشو درست کنید زمانبره

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2728

این دستور خوبیه

https://www.instagram.com/p/ByNwzfqHKA-/?igshid=12pbtzgfxn1n

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
خب پودرش که چیزی نیست خودتون در اصل درستش میکنین تازه با پودرم کلی کار داره باید خمیرشو و سسشو درست ...

اخه عزیزم شوهرم بد دله نمیزاره بیرون برم تنهایی 

نمیخوامم ب اون بگم بخر خوب اگه دستور سسو بلدین دستور سس رو بهم بگین لطفا

اخه عزیزم شوهرم بد دله نمیزاره بیرون برم تنهایی  نمیخوامم ب اون بگم بخر خوب اگه دستور سسو بلدی ...

نمیدونم عزیزم من همیشه پودر میگیرم دستور دقیقشو نمیدونم اون سس هم خودش داخل بسته هست با قالبش 

الان از نت براتون پیدا میکنم 💗

شما خودت درس کردی با این دستور چند تا سوال دارم بپرسم؟؟

بفرمایید

البته من از رو این پیج درست نکردم ولی مقادیر و روش این بود دقیقا

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

مواد لازم برای تهیه تارت میوه :

آرد : ۴/۳ ۱ پیمانه (۲۵۰ گرم)

کره : ۱۵۰ گرم

پودر قند : ۳ قاشق سوپ خوری

زده تخم مرغ : ۱ عدد

وانیل : ۸/۱ قاشق مربا خوری

شیر سرد : ۳/۱ پیمانه

نمک : ۱ پنس

میوه‌‌‏های دلخواه کرم فیل آماده یا کرم پاتی سیر، ژله آلووئه‌‌‏را

طرز تهیه تارت میوه :

کره را رنده کرده و برای مدت نیم ساعت داخل فریزر قرار می‌‌‏دهیم. آرد و نمک را به کره اضافه کرده با انگشت ماساژ می‌‌‏دهیم تا به حالت پوره در بیاید.

سپس خمیر را جمع کرده و داخل کیسه‌‌‏ پلاستیکی گذاشته و نیم ساعت در یخچال استراحت می‌‌‏دهیم.

پودر قند اضافه را می‌‌‏کنیم.

زرده و وانیل را نیز با قاشق هم می‌‌‏زنیم و با کمی از مواد مخلوط و به بقیه‌‌‏ی مواد اضافه می‌‌‏کنیم.

اگر خمیر خیلی خشک است کمی شیر اضافه کنید. اضافه کردن شیر خاصیت الاستیکی خمیر را زیاد می‌‌‏کند و ترد بودن آن کم می‌‌‏شود؛ پس مصرف زیاد شیر را توصیه نمی‌‌‏کنیم.

حالا خمیر را به قطر سه میلی‌‌‏متر باز کرده و داخل قالب تارت قرار می‌‌‏دهیم. زمان پخت پانزده دقیقه در دمای ۱۸۰ درجه سانتی گراد است. پس از پخت خمیر، داخل آن را با انواع کرم فیل‌‌‏های آماده پر می‌‌‏کنیم؛ یا کرم پاتی سیر درست کرده داخلش می‌‌‏ریزیم و اجازه می‌‌‏دهیم ببندد.

روی آن میوه می‌‌‏چینیم و ژله آلووئه‌‌‏ورا را به آرامی روی میوه ها می‌‌‏ریزیم.

مواد کرم پاتی سیر :

شکر : ۴/۱ پیمانه

نشاسته ی ذرت : ۲ قاشق سوپ خوری

شیر : ۱ پیمانه

زرده تخم مرغ : ۲ عدد

وانیل : به مقدار کم

کره : ۱ قاشق سوپ خوری

طرز تهیه کرم پاتی سیر :

زرده‌‏ی تخم مرغ را با شکر و وانیل هم می‌‏زنیم. سپس شیر سرد و نشاسته را با هم مخلوط کرده به زرده‌‏ها اضافه می‌‏کنیم و هم می‌‏زنیم.

حالا روی شعله‌‏ی ملایم با قاشق چوبی هم می‌‏زنیم تا سفت شود و سپس کره را به آن اضافه می‌‏کنیم.

نکته تارت اینه که فقط با نوک انگشت باید خمیر رو ورز بدید که گرمای دست باعث اب شدن کره نشه

برای کرمش که پنیر ماسکارپونه و خامه خوب میشه. میتونید از پودر کاسترد هم استفاده کنید

وقتی خوب سرد شد و میوه رو روش چیدید, چند تا قاشق ژله الورای غلیظ روش بریزید تا براق بشه

دست گلت درد نکنه اصن ب مغزم زده تارت میوه درس کنم

خواهش میکنم عزیزم حتما درست کن خیلی خوشمزه اس

2706