2737
2734
عنوان

دلم برای پدر و مادرم میسوزه با این پسرشون

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 51 پست
عزیزم اگه کسی ب بابات بگه بی عرضه عصبی نمیشی؟  بهتره ی ذره به حرف زدنت توجه کنی

من به داداش استارتر گفتم بی عرضه که نمیره کار کنه 

به جای اینکه از دست پدرش بگیره ، بلای جون پدرش شده

من با باباش چی کار دارم آخه 

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
داداش منم همینه..با این تفاوت ک مجرده.. بد دهنه.. به اخلاقه.. حرفای زشت به هممون میزنه.. روزی هزاررب ...

وااای خدا.حیف نه ماه سختی کشیدنه مادرت .حالا بزرگ کردنش هیچ...خدا سلامتی به پدرمادرت بده سر این آقاهم دیر یا زود به سنگ میخوره

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی بیشعوره اصلا ابرو حالیش نیست فقط یا باید بمیره یا بره زندان 

چی بگم والا.خدانکنه مرگ واسه کسی آرزو نکنیم .انشالا که سرش به سنگ بخوره و آدم شه.بخدا بجا مامان بابات باشم کلا میزارم میرم جایی که دستش بهمون نرسه تا ادب شه

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات
وقتی بزور داد میگه من زن میخوام تازشم اونموقع پسر بچه بود خیلی بهتر بود گاهی کار میکرد تو جمع بود ام ...

خب داد بزنه...اون دخترم بدبخت شده الان

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
مقصر پدر و مادرت هستن، بی اقتدارن، تا وقتی اینجوری باشن سو استفاده برادرت و  حرص خوردن شما هم ت ...

اصلا ابرو حالیش نیست پدرم باز تو روش وایمیسه ولی مادرم کاری از دستش که بر نمیاد اونم موقع هایی که مادرم تنهاس به جونش میوفته پول میخاد

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
خب داد بزنه...اون دخترم بدبخت شده الان

اون که دنبال زندگی خودشه اونم مقصره رفته بودن یشهر دیگه سرکار بخاطر زنش اومد بیرون زنش گفت من اینجا نمیمونم زنش میگه من خیلی دوسش دارم فقط دنبال پول پدر مادرمن بهش میگیم برو طلاق بگیر میگه من که دوسش دارم درست میشه در اینده

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2738
اون که دنبال زندگی خودشه اونم مقصره رفته بودن یشهر دیگه سرکار بخاطر زنش اومد بیرون زنش گفت من اینجا ...

من فقط میدونم نباید وقتی خودمون تو مرداب فرو رفتیم یکی دیگه رو هم بکشیم توش...طلاق گرفتن راحته؟خودت میتونی جدا بشی؟

اگر انتقاد میکنی فقط از برادرت باشه اتفاقا دلت باید برای اون زن بسوزه نه اینکه بد بگی ازش...از طرفی مادر و پدرت درست ادبش نکردن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
وقتی برادرت اینطوریه از عروس چه انتظاریه !! عزیزم فکر میکنی چرا اینطور شد؟از بچگی زیاد بهش توجه شد ...

اره هر کاری کرد پشتش بودن الانم فک کنم اعتیاد داره ولی مخفیانه چون اصلا تعادل روحی نداره

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
اصلا ابرو حالیش نیست پدرم باز تو روش وایمیسه ولی مادرم کاری از دستش که بر نمیاد اونم موقع هایی که ما ...

برادرت از اونایی که از بچگی‌ به همه خواسته هاش با گریه زاری و دعوا رسیده....راهش اینه‌که پدر و مادرت نباید از دعواهاش بترسن یه چندبار بی محلی ببینه میشینه سر جاش 

Break up with your comfort zone
رفتارش با زن و بچه خودش چطوره؟

نمیدونم من که کلا قطع رابطه کردم باهاشون ولی میدونم جیبش پر باشه حالش خوبه مشکل اینه کار نمیکنه میخاد ارث و میراث و زودتر بگیره تو خونه بشینه بخوره

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
برادرت از اونایی که از بچگی‌ به همه خواسته هاش با گریه زاری و دعوا رسیده....راهش اینه‌که پدر و مادرت ...

خیلی بددهنه دیروز جلوی من اومد به مادرم گفت شما هنوز زنده این نمردین راحت بشم خیلی ناراحت میشم 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2706