2410
2553

من یک برادر دارم ازدواج کرده هم هست یه بچه هم داره اما هنوزم که هنوزه خرجی خونشو از پدر مادرم میگیره از پدرم یکم حساب میبره بعدش میاد به جون مادرم میوفته اینا براش کار درست میکنن تا از بیکاری در بیاد سر هر کاری میره دو روز نشده میاد بیرون میاد به پدرمادرم میگه ایشالا بمیرید من راحت بشم داد وهوار میکنه  مادرم خیلی شکسته شدم منم باردارم همیشه نگران مادرم هستم میگم تحویلش بدین میگه بدتر میشه زنداداشمم بدتر از داداشم میاد توروی مادرم میگه من بابت اینده خیالم راحته زندگی دارم منظورش همون خونه و زندگی مادرم اینا هست خیلی ادم بی چشم و رویی هستن خیلی عصبی میشم گاهی اوقات چیکار کنم خسته شدم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

همون زن بی شعورش، اینطوری پرش میکنه دیگه...😡

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دست پرورده ی خودشه

تو خیابون ک تربیت نشده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

اونوقت بعضیا همش پسر پسر میکنن.با اینکه خودم دختر ندارم

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات
2714

چه بی شعور 

همین یه دونه پسره که شاخ شده ؟؟؟

بابات پا لگد از خونه زندگیش بندازتشون بیرون 

بی عرضه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

متاسفانه تا پدر و مادرتون رو بدن از شما کاری ساخته نیست. والدینت باید حرکتی بزنن و جیره‌ش رو قطع کنن. به سختی که بیافته همون زنش جوری به چهار میخش میکشه که شب تو خوابم کار میکنه.

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
دست پرورده ی خودشه تو خیابون ک تربیت نشده

بعداز ازدواج بدتر شده روز به روز هی بدتر میشه هی میگم بزرگ میشه خوب میشه بدتر میشه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
متاسفانه تا پدر و مادرتون رو بدن از شما کاری ساخته نیست. والدینت باید حرکتی بزنن و جیره‌ش رو قطع کنن ...

داد و هوار میکنه درو پنجررو میشکونه دست درازی میکنه اصلا منطقی نیست یه روز خوبه یه روز اینجوری

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
بعداز ازدواج بدتر شده روز به روز هی بدتر میشه هی میگم بزرگ میشه خوب میشه بدتر میشه

احتمالا مامان بابات خیلی پسر دوست و منتظر پسر نبودن؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

درو براش باز نکنن.راش ندن خونه یا بیخبر پاشن چندروز بیان پیش تو.بلاخره یه روز باید این آقا بزرگشه بره کارکنه یا نه؟ زنشم ایشالا آرزوی خونه ی باباتو به گور ببره

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات
2706