2733
2734
عنوان

دلم برای پدر و مادرم میسوزه با این پسرشون

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 51 پست

همون پدر و مادر باید جلوش در بیان که بره کار کنه و خرج زن و بچه اش رو بده انقدر توهین میکنه بهشون باز پول بهش میدن. رفتار و تربیتشون از بچگی برای برادرتون اشکال داشته. شما کاری نمیتونی بکنی 

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
داد و هوار میکنه درو پنجررو میشکونه دست درازی میکنه اصلا منطقی نیست یه روز خوبه یه روز اینجوری

چرا شکایت نمیکنید ؟؟؟ 

پدر و مادرت خیلی بی دلیل بهش بها دادن

پسرشونه که پسرشونه 

بالآخره باید از یه چی بترسه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درو براش باز نکنن.راش ندن خونه یا بیخبر پاشن چندروز بیان پیش تو.بلاخره یه روز باید این آقا بزرگشه بر ...

خیلی بیشعوره اصلا ابرو حالیش نیست فقط یا باید بمیره یا بره زندان 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2728

اگه پدرومادرت بخوان از پسش برمیان  همینکه داد و هوار کردچیزی شکوند زنگ بزنن پلیس بیادگزارش تهیه کنه برن از دستش شکایت کنن 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
چرا شکایت نمیکنید ؟؟؟  پسرشونه که پسرشونه  بالآخره باید از یه چی بترسه

مادرم میگه قانون نداریم که دو روز دیگه میاد بیرون بدتر میشه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
چه بی شعور  همین یه دونه پسره که شاخ شده ؟؟؟ بابات پا لگد از خونه زندگیش بندازتشون بیرون  ...

عزیزم اگه کسی ب بابات بگه بی عرضه عصبی نمیشی؟ 

بهتره ی ذره به حرف زدنت توجه کنی

نه بابا الان من پسر باردارم مامانم ناراحته بخاطر پسر خودش

الان ک آره قبلانو میگم .‌منظورم تو بچگیتونه فرق بین بخاطر جنسیت 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738

داداش منم همینه..با این تفاوت ک مجرده.. بد دهنه.. به اخلاقه.. حرفای زشت به هممون میزنه.. روزی هزارربار فقط خودم نفرینش میکنم.. الانم پای مامانمو شکسته 1لیوان اب دستش نمیده..منم با 1بچه موندم خونه بابام کاراشونو بکنم و شوهرم تو یه شهر دیگ تنها..بعد همه چی هم به شوهرم میگه.. 

خدایا به بزرگیت قسم میدم به رحمان بودنت قسم میدم بهم رحم کن و حال جسم و روحم خوب بشه..سالم بشم.. من غریبو تتهام
مادرم میگه قانون نداریم که دو روز دیگه میاد بیرون بدتر میشه

مادرت اشتباه فکر میکنه 

یه ماه اون تو بمونه آدم میشه 

رضایت ندین ، چطور میخواد بیاد بیرون

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

شک نکن اعتیاد داره...دقیقا آدمای معتاد همچین کارایی میکنن وزود عصبی میشن.زنشم ازش قطع امید کرده و چشش دنبال خونه ی باباته

وقتی دیدین کفتارها خوشحالی میکنن،بدونین یه شیر کشته شده...حاج قاسم، روحت شاد و راهت ادامه دار...شادی روح شهدا صلوات
داد و هوار میکنه درو پنجررو میشکونه دست درازی میکنه اصلا منطقی نیست یه روز خوبه یه روز اینجوری

بله متاسفانه دیدم خانواده با پسر بیکار

البته پسر اونا هم مجرد بود و هم مهندس و هم مودب و آقا بود. فقط کار نداشت. دنبال کار نمیرفت و میخورد و میخوابید و با پول تو جیبی پدرش امورات میگذروند. مقصر پدرش بود. اگه عایدیش رو قطع میکرد این پسر مجبور بود شده کار تایپ ولی انجام بده.

قبلا سر کار میرفت با حقوق خوب. ولی اون کار هم خودش دنبالش نبود. پدرش براش پیدا کرده بود. این سری هم نشسته تا پدر و مادر کار پیدا کنن براش. دلم برای مادرش میسوزه. هی به پدره گفت نکن. دوستی خاله خرسه نکن با این پسر. از منِ مادر که دلسوزتر نیستی. خراب نکن این پسر رو. ولی پدر متاسفانه ...

حکایت شماست. دوستی خاله خرسه نکنید. بزنید به ما تحتش بذارید بره دنبال روزیش و تلاش کنه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
ببخشید اما شما چرا برای همچین آدمی زن گرفتین!!!! این آدما مثل انگل دوس دارن زندگی‌کنن

وقتی بزور داد میگه من زن میخوام تازشم اونموقع پسر بچه بود خیلی بهتر بود گاهی کار میکرد تو جمع بود اما الان همش بیکاره  دوری میکنه از همه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2706