2737
2734
عنوان

دلم برای پدر و مادرم میسوزه با این پسرشون

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 51 پست
خیلی بددهنه دیروز جلوی من اومد به مادرم گفت شما هنوز زنده این نمردین راحت بشم خیلی ناراحت میشم 

من جای پدرت باشم به صورت قانونی کلا از ارث محرومش می کنم اینجوری دیگه آرزوی مرگشونو نمی کنه برعکس میوفته به دست و پاشون ، مشکل بزرگی نیست فقط یه ذره سختگیری میخواد 

Break up with your comfort zone

دختر خواهرشوهر منم مثل زن برادر شماست خودش و مامانش خاله شو مادبزرگش همش میگن حاج فلانی ( پدرشوهر دختره ) بمیره این پولدار بشه خیلی بیشعورن حالم بد. میشه ازشون

دختره با پسرشون دوست شد آویزون شد فقط به خاطر پول کاری کرده بودن که پسره همش میرفته خونه دعوا و عربده کشی....

باباش بیچاره خونه و مغازه و ماشین داده آخرشم اینا عوض تشکر میگن بمیره

نمیدونید. چه تکبری دارن اینا حالا اگه من بودم تا حالا هزار بار. خدا خار. و ذلیلم کرده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر خواهرشوهر منم مثل زن برادر شماست خودش و مامانش خاله شو مادبزرگش همش میگن حاج فلانی ( پدرشوهر دخ ...

اره دقیقا هیچ بلایی هم سرشون نمیاد گاهی میگم خدا اصلا نمیبینه اینجور ادمارو مادرم هر روز ارزوی مرگشو میکنه میگه اگه اینجوری بخاد زندگی کنه خیلی بدبختی میکشه بهتره بمیره راحت بشه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2728
این دفعه اومد در خونه پدرتون داد و بیداد گرد زنگ بزنید ۱۱۰ بیان ببرنش 

از دست من که کاری بر نمیاد چون ازدواج کرده ام خونه زندگیم جداست ولی غصه پدر مادرم منو پیر کرد

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
دختر خواهرشوهر منم مثل زن برادر شماست خودش و مامانش خاله شو مادبزرگش همش میگن حاج فلانی ( پدرشوهر دخ ...

آرزوی مرگ یه نفر دیگه به خاطر تصاحب پولش اوج ذلت و خواریه حالیشون نیست  

البته خدا اونایی رو که دوست داره سختی بیشتری میده بهشون این یه قانونه ، و اونایی رو که رها کرده زندگی به ظاهر شادی دارن ولی یجا بد میخورن زمین هیچ کس نمیتونه جمعشون کنه

Break up with your comfort zone
آرزوی مرگ یه نفر دیگه به خاطر تصاحب پولش اوج ذلت و خواریه حالیشون نیست   البته خدا اونایی رو ک ...

به خدا وقتی میگن من مو به تنم سیخ میشه با یه غروری هم میگن

من فقط پیش خودم میگم الله اکبر که اینا از خدا نمیترسن 

حتی قبل ازدواجش مادر پسره خیلی مخالف بوده خواهرشوهرم رفته در خونش چند. بار آبرو ریزی کرده بعدم گفته شوهرت بمیره مالش برسه به پسرت بیاد سر قبرش ببخشید شرم دارم بگم دستشویی کنه

بعد الکی به من گفتن مادر پسره پدر مرده ما و فحش داده