2733
2739
من رادمنش رفتم عزیزم اهواز معروفه ولی واسه فیلر زیرچشم و لب پیشه جعفریه رفتم چون طبیعی بود کارش  ...

عزیزم ببخشید سوال میکنم 

شما زیر چشمتو ژل تزریق کردی؟

دکتر نگفت خطرناکه نمیشه و این حرفا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمی میشه درباره فیلر زیر چشم یکم اطلاعات بهم بدی؟چ مارکی؟هزینش چقده؟موندکاریش چقده؟بعد تیرگی ...

هم واسه تیرگی عزیزم اثر داره و هم واسه ی گودی ولی یه مقدار زمان میبره واسه تیرگی ولی  خب در کل اثر مثبتی داره من خودم ژویدرم استفاده کردم هر سی سی 2.5بود گلی

2728
رزگل چجوری لاغر کردی ؟من میخام رژیم بگیرگ نمیدونم چجور ولی خب ورزش فیتنس نوشتم

من پیشه جهانشاهی رفم متخصص تغذیست اهواز هم باشگاه میرفتم مرتب و خیلی غذا رو هم رعایت کردم سعی کردم هر روز فیبر بخورم یعنی هر روز یه حبوبات داشتم کربوهیدراتم رو خیلی کم کردم مخصوصا برنج هفته ای یک بار فقط یا مهمونی جایی میرم که زشت نباشه میخورم میان وعده خرما و سیب و یا یدونه ذرت(بلال)که بلال چون کربوهیدراته و و سیر میکنه دیگه بخشی از شامم همیشه حسابش میکنم کلا با کرفس هم کالریام رو حساب میکنم سعی میکنم هر روز کمتر از 1200 تا بشه

سلام عزیزم....میشه بگی هرجلسه ک برا لیزر رفتی چقد شد هزینه ش منم صورتم کک و مک زیاد داره

جلسه 200 دو ساله تقریبا دوماهی اینطورا یبار دارم میرم 6 جلسه ولی خب بازم برمیگرده ولی یه لیزر هست هموار ساز 6 میلیون میشه هزینش به همراه داروهاش از اون استفاده کنین خیلی خوب میشه یکم مراقبتش زیاده فقط سنتونم باید رسیده باشه به 25حداقل

2740
عزیزم ببخشید سوال میکنم  شما زیر چشمتو ژل تزریق کردی؟ دکتر نگفت خطرناکه نمیشه و این حرفا؟

اره عزیزم نه چیزی نگفت ولی مامانم خطه اخمش و خواست بزنه بهش گفت یه مقدار خطرناکه ولی زیرچشم رو چیزی نگفت

اره عزیزم نه چیزی نگفت ولی مامانم خطه اخمش و خواست بزنه بهش گفت یه مقدار خطرناکه ولی زیرچشم رو چیزی ...

فدات گلم ببخشید وقتتو میگیرم 

میگم به نظر خودت زشت نشد زیر چشمتو ژل تزریق کردی؟ طبیعی شده یعنی ضایع نیست یه جوری نیست که همه بفهمن 

به نظرم پوست و موی سالم و دندونای تمیز و مرتب خودش شصت درصد از زیباییه

خب همین دندوناتونو چجوری تمیزومرتب نگه میدارین😕

من صبح و شب مسواک میزنم خمیردندونمم2080

ولی دندونام زردشدن⁦☹️⁩