2737
2734

همین که که پوست درخشان و تمیز باشه یه معیار

و دندون های سفید و مرتب

که خداروشکر دندونام سالم و مرتب

پوستمم با چند تا دارو و قرص و کِرِم 

درخشان شده❤ البته چند تا ماسک واقعا عالی بودن واسه جوش💫

و نظر دیگم اینه آدم حتی اگه پوستش سیاه یا سبزه باشه ولی درخشان و صاف باشه . خیلی زیباست. سیاهی زیر چشم هم برطرف شه.صورت عالی میشه❤ که خداروشکر مراحل ارتودنسی و.. کلی قرص و دارو . نتیجش عالی شد؛از ۱۳ساگی پیگیر صورتم بودم

آب هم زیاد بخورید❤

غصه نخور درست میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین که که پوست درخشان و تمیز باشه یه معیار و دندون های سفید و مرتب که خداروشکر دندونام سالم و مرت ...

خوب بگو چی استفاده کردی؟

برای رسیدن به آرزوم یه صلوات میفرستی با تشکر
خوب بگو چی استفاده کردی؟

چیز هایی که دکتر تجویز کرد 

من نمیتونم اسم بگم ،اخه نوع پوست شما با من فرق داره

اگه تمام مراحل دارو رو انجام بدید ،نتیجه رو میبینی فقط برو دکتر پوست خوب.

ماسک هم خارجی بود متاسفانه یادم نمیاد برای خیلی سال پبشه

غصه نخور درست میشه.
2731
یه لیزر هست co2فرکشنال خییلیی لیزره خوبیه همه ی لک هارو از بین میبره محدود دکترایی هستن که دارن دو ه ...

۶ملیون خیلیع کهههه

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
فدات گلم ببخشید وقتتو میگیرم  میگم به نظر خودت زشت نشد زیر چشمتو ژل تزریق کردی؟ طبیعی شده یعنی ...

نه عزیزم اصلا صاف شده دیگه گودی نداره تیرگیش هم خیلی کم شده کسیم متوجه نمیشه

2740
همین که که پوست درخشان و تمیز باشه یه معیار و دندون های سفید و مرتب که خداروشکر دندونام سالم و مرت ...

چ ماسکی عزیزم؟

خدایا مرا یاری ده قبل از اینکه  در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.

یچیز بگین صورت پر و سفت بشه تروخدا

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
عزیزم ابلیمو اسیدیه  نزن واسه تیرکی اسکراب استفادهدکن هفته ای دوبار بعد با لوسیون مرطوب کن ..ضد ...

عزیزم چ اسکراب و لوسینی خوبه؟ 

الارو خوبه ضدافتابش؟ میگن لک میاره ک

موندم چی بخرم بخدا

کارای قبلی اش رو دیدم خوب بوده الان دو دلم😕

اگ‌اصرارت اینکه ارایشگاه انجام بدی حتما قبلش مطمعن شو کسی ک برات انجام میده دوره دید باشه وحر فه ای چون صورته با کسی شوخی نداره