2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ليزري با چه دستگاهي چند جلسه؟

یه لیزر هست co2فرکشنال خییلیی لیزره خوبیه همه ی لک هارو از بین میبره محدود دکترایی هستن که دارن دو هفته پانسمان  داره بعدش عالی میشه پوست عینه پوسته بچه میشه 6تومن هزینشه با داروهاش ولی دوماه باید افتاب نخوری

ینی سفیدآبو له کنیم با روغن شتر مرغ بعد بزنیم صورتمون چقدر بمونه

سفید اب کف گفتم عزیزم با سفید اب فرق میکنه از عطاری بگیر.‌‌‌....بزار دو سه ساعت رو پوستت باشه سفید اب کف هیچ ضرری نداره بهترین ضدافتابم هست 

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2731
2738
کک مک چجوری از بین ببریم 😕

من که خودم کلیی لیزر میکنم و لایه بردار و روغن نارگیل و اینا هم میزنم مربت قرص ویتامین سی و دی هم میخورم ولی اخرش با دقت کنی دارم یکم هنوز ولی خب ... ضد افتابم استفاده میکنم خییلیی

سفید اب کف گفتم عزیزم با سفید اب فرق میکنه از عطاری بگیر.‌‌‌....بزار دو سه ساعت رو پوستت باشه سفید ا ...

چجوریع عکسش نداری بفرستی نشنیدم اسمش تا حالا

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
آهاااان مرسی  شکلشم مثل کف میمونه ، چه شکلیه رفتم بخرم درجریان باشم

پودر سفید رنگه تو نت بزنی برات میاره

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2706