2733
2734
دیشب کی خوابیدی بلا خخخخ

دیر شاید ساعت ۳ و خورده ای .الانم سر حال نیستم کسل و رنجورم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اول برا پوست میگم .سفید اب کف از عطاری بگیرین با روغن شطر مرغ قاطی کنین به صورتتون بزنین یه هفته هر ...

سلام سفیداب کف چیه؟

یعنی بصورت کف هسش؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
عزیزم چ اسکراب و لوسینی خوبه؟  الارو خوبه ضدافتابش؟ میگن لک میاره ک موندم چی بخرم بخدا

اسکراب اگه اسپا اوریفلیم بتونی پیدا کنی عالیه

لوسیون بدن مارک وازلین خیلی خوبه 

الارو اکنه لاینش عالیه یا دو دلی ایوروشه بگیر 

من رادمنش رفتم عزیزم اهواز معروفه ولی واسه فیلر زیرچشم و لب پیشه جعفریه رفتم چون طبیعی بود کارش  ...

سلام شما دیگ عینک نمیزنی که الان بخاطر تیرگی چشماتون رفتین؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
من برا ابرو مژه هر چی بگین زدم روغن فندق بادوم گردو نارگیل رز ماری سیاه دانه کرچک ......نمیگم اثر نک ...

برا مژه هاتونم وازلین ژل آلوورا زدین؟

2740
اره عزیزم زیاد عینک استفاده نمیکنم در مواقع ضرور فقط که اونم بیشتر لنز طبی میذارم تا ساله دیگه که لی ...

میشه عکس بزاری

مشتاق شدم ببینمت

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
2706