2737
2739
برا ابرو میخواستم بگم به دردت میخوره؟ برا صورت من همه کاری کردم فقططط همینا عالی بودن

منم از ماسک سفیده تخم مرغ و نمک خیلی راضیم بعد اصلاح میزنم به هیچ عنوان جوش نمیذاره بزنی

برا ابرو شبا وازلین بزنین موقع خواب صبح بشورین ژل الورا طبیعی بزنین معرکست....

وازلین قبلاً زدم ابروهام میریزه باهاش ولی ژل الورا نزدم

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا ابرو شبا وازلین بزنین موقع خواب صبح بشورین ژل الورا طبیعی بزنین معرکست....

این صابونی که گفتی واسه چی هست؟؟

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
2728
مطب كدوم دكتر؟ اخه منم تهرانم و پيش دكتر پيله ور ميرم كارش خوبه خيلي هزينه هاشو بالا ميگه

من رادمنش رفتم عزیزم اهواز معروفه ولی واسه فیلر زیرچشم و لب پیشه جعفریه رفتم چون طبیعی بود کارش 

من برا ابرو مژه هر چی بگین زدم روغن فندق بادوم گردو نارگیل رز ماری سیاه دانه کرچک ......نمیگم اثر نکرد ولی نه مثل وازلین و الوورا

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞

من عكس بدون ارايشمو براتون ميفرستم ببينين

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
2738
این صابونی که گفتی واسه چی هست؟؟

روشن کننده و ضد جوشه قیمتشم زیر ده تومنه واقعا عالیه بزار ببینم عکسشو دارم بفرستم

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞