2733
2734
ایشالا انجام میدم خوب شد ی عمر دعات میکنم.باقیه راه حلات هم میگی

سلام عزیزم خوبی؟میگم اگه این سفیداب کف و‌ روغن شترمرغو استفاده کردی میشه نتیجه شو به منم بگی؟فقط میترسم گمت کنم،چجوری میتونم بعد دوباره ازت بپرسم؟سیستم اینجارو بلد نیستم😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من تقریبا هرشب میخونم ولی امشب وقتی از خواب بیدار شدم واسه نماز دیدم دخترم تب داره تابهش دارو ...

عزیزم چرا باطل باشه نماز شب تنها نمازیه که قضاشو میشه خوند بعدم نماز شما قبوله حتی بعد از نماز صبح هم میشه بخونی بعد از نماز مغرب هم میشه حالا فضیلتش بیشتره اگه قبل از نماز مغرب بخونی.نگران نباش نماز شبو حتی در حال راه رفتن کار کردن خوابیدن هم میشه خوند

2728
عزیزم چرا باطل باشه نماز شب تنها نمازیه که قضاشو میشه خوند بعدم نماز شما قبوله حتی بعد از نماز صبح ه ...

مرسی گلم

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

سلام خوشگلا

من پوستم چربه

تو حمام سفیداب نرم. میکنم میزنم.. گاهی هم سفیداب با گلاب نم میکنم از شب.. وفرداش میزنم.. خیلی نرم وسفید میکنه

الان ی هفتس صورتمو شبا با یخ ماساژ میدم ک اونم عالیه

گلاب و اب خیار 

نشاسته و ماست کم چرب

الانم چند روزیه نواحی تیره بدنم رو ابلیمو طبیعی میزنم هنوز ک تغییری ندیدم.. کسی راه بهتری بلده؟ 

اگه کسی میتونه ی ضدافتاب خوبم بهم معرفی کنه.. صورتم چرب و مستعد جوش

من در مورد خودم نظر میدم بینیم نکه خیلی اکی باشه ولی واقعا نیاز به جراحی نداره الانم که نچرال مده 32 سالمه فعلا بوتاکس نکردم شاید بعدا اینکارو کنم ولی خیلی طبیعی در حال حاضرم ابرومو فقط تمییز میکنم سعی میکنم به دنونام و موهامو و پوست و اندامم برسم نمیدونم چقدر موفق بودم موهامو هرماه رنگ میکنم یکسالی میشه تیره میکنم مرتب لاک دارم از کرم دور چشم و لایه بردار 10 درصد هرشب استفاده میکنم ضد افتابم هر روز همین دیگه آرایشمم کمه خیلی نیست حالا انشالله یکم لاغر تر شم بهتر میشه

2740
سلام عزیزم خوبی؟میگم اگه این سفیداب کف و‌ روغن شترمرغو استفاده کردی میشه نتیجه شو به منم بگی؟فقط میت ...

سلام عزیزم هیچکدومشو ندارم باید برم بگیرم درخواست دوستی بفرست هر موقع استفاده کردم پیام واست میذارم

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ

من بوتاکس کردم خط لبخندمم بردم پوستم و اجزای صورتم خوبه ولی امان از چاقی...الان باید لاغر شم کلی هم هزینه کردم ولی آخر فهمیدم با پول خرج کردن و باج دادن به بدن آدم لاغر نمیشه الان دارم نمیخورم و4کیلو کم کردم

دوستان کسی تجربه تزریق ب خط اخم داره ؟ چند وقت یک بار باید تمدید شه ؟ و اصلا کار درستی هست یا نه 

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
من 116 کیلو وزنم بود با 178 سانت قد چشمای درشت و کشیده داشتم ولی از بس عینک زده بودم زیرش سیاه شده ب ...

سلام خانمی میشه درباره فیلر زیر چشم یکم اطلاعات بهم بدی؟چ مارکی؟هزینش چقده؟موندکاریش چقده؟بعد تیرگی رو هم برطرف میکنه یا فقط واسه گودرفتگی؟

سلام خوشگلا من پوستم چربه تو حمام سفیداب نرم. میکنم میزنم.. گاهی هم سفیداب با گلاب نم میکنم از شب. ...

عزیزم ابلیمو اسیدیه  نزن واسه تیرکی اسکراب استفادهدکن هفته ای دوبار بعد با لوسیون مرطوب کن ..ضدافتابم دکنه لاین الارو