2733
2734
اخه اینا خلاقیته گلم ؟؟ واقعا کسی تو خونه بهت تبریکم مگه سعی کن یکم بهتر باشی 

ببخشید ازخلاقیتاتون عکس بزارین ببینیم ایده بگیریم بهتربشیم

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایناروخودت درست کردی؟ ایول 

بله عزیزم.ببین چه خوجلن😍😍😍

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728

استارتر جان خسته نباشي خيلي خوب بود

اگر علاقه به تريين گل درست كردن جعبه ساك كارت پستالم داري يه پيج عالي تو اينستا هست به نام artbox حتما نگاه كن چيزاي خوشگلي ميتوني درست كني عاليع

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
عزیزان استند زیر جاادویه ایم هم خودم با کارتنش درست کردم و روش برچسب کابینت رنگ سر جاادویه ای هام زد ...

ایناولقعالایک داره افرین

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2740
ببين ٣ تا جغد كوچيك بخام واسه بغل آيينه آويزن كنم چقد ميشه هزينه ش؟ 🥰

چقد کوچیک؟من معمولیشو دونه ۵میزنم برات بخوای

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

خدا اجرت بده استارتر دو نفر کارهای منم دیدن.انقد تاپیک میزنم بیان ببینن دریغ از یک نفر

خدا اجرت بده استارتر دو نفر کارهای منم دیدن.انقد تاپیک میزنم بیان ببینن دریغ از یک نفر

عزيزم 😍 واقعا هنرمندي هم شما هم استارتر

ايشالا خدا به كسب و كارت رونق ببخشه

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2706